Wymiana pasów bezpieczeństwa

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Wymiana pasów bezpieczeństwa

Postprzez nitroo » 11 mar 2009, o 18:50

Witam. Kupiłem pasy do 3-drzwiowej wersji MK3 na przód, bo okazało się, ze w obecnych poprzedniemu właścicielowi wystrzeliły naboje, więc kupiłem bez nich. Czy może mi ktoś powiedzieć, jak je teraz wymienić? Gościu wymontował to w ciągu 15 minut, więc chyba nie należy to do najtrudniejszych czynności? :)
nitroo
 

Wymiana pasów bezpieczeństwa

 

Postprzez spike666 » 16 mar 2009, o 11:27

Do czasochłonnych nie należy, ale musisz uważać, aby niczego z plastikowych części nie połamać;) hehe
A więc robisz to tak:
-odciągasz białą osłonkę, tzn górną część plastikowa, tam gdzie jest regulacja wysokości masów;) następnie, gdy ją ściagniesz, odkręcasz jedną śrubę, która trzyma czarny dolny plastik, gdy już ją zdejmiesz, wykręcasz pas z doł, gdzie się jego koniec trzyma. następnie przekładasz go przez ten plastik, co jako pierwszy odkręciłeś, następnie odkręcasz rolkę z pasem i masz wymontowany:) przy zakładaniu nowego analogicznie odwrotna kolejność;)
zrób tak jak ja napisałem, najprościej i najszybciej i.... nie spiesz się z odkręcaniem wszystkiego na hura! tylko spokojnie:)
Avatar użytkownika
spike666
Czytacz
 
Posty: 93
Dołączył(a): 3 sty 2009, o 16:13
Lokalizacja: Szczecin


- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości