Oryginalny centralny zamek - jak reanimowac?

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Oryginalny centralny zamek - jak reanimowac?

Postprzez Enderli » 15 sie 2013, o 14:03

Witam!
Mam pytanko, w książce technicznej mojego autka znalazlem drugi kluczyk, ma on wbudowany immobilaizer z tego co widze i mozna nacisnac na tym kluczyku logo VW i wydaje mi sie ze to jest orygnalny przycisk do centralnego zamka w moim golfie tak? Dobrze mysle? Jesli tak to dlaczego mi nie dziala i jak zrobic zeby mi dzialal ten oryginalny kluczyc ? Wie ktos moze jak to jest zrobione?
Mam Gofra 1.9 TDI 90 koni wersja JOKER z 1997r.

O to zdjecie co znalazlem pod kierownica i bezpiecznikami w moim goferku (nie wiem co to jest za puszka ;p )

Obrazek
Enderli
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 15:34
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Oryginalny centralny zamek - jak reanimowac?

 

Postprzez pablomed » 15 sie 2013, o 17:50

prawdopodobnie piszesz o kluczyku z lampką do oświetlania zamka. Ta skrzyneczka to przekaźnik sterownik zamka dokładany przez dielera lub poprzedniego właściciela. Raczej do wywalenia i zastąpienia jakimś uniwersalnym sterownikiem centrala lub alarmu. Czytaj forum jest o tym wszystko albo jedź z tym do elektryka
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez pawlacz » 16 sie 2013, o 14:30

Tak to jest podswietlenie, tez mam taki kluczyk ale bez immo

A jak chcesz zamek z pilota to musisz pewnie dokupic sterowanie centralnym zamkniem.
Dzis sam podłaczałem i nie jest to duzo roboty.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Enderli » 16 sie 2013, o 17:56

pablomed napisał(a):prawdopodobnie piszesz o kluczyku z lampką do oświetlania zamka. Ta skrzyneczka to przekaźnik sterownik zamka dokładany przez dielera lub poprzedniego właściciela. Raczej do wywalenia i zastąpienia jakimś uniwersalnym sterownikiem centrala lub alarmu. Czytaj forum jest o tym wszystko albo jedź z tym do elektryka


Aha lampka ale bajer, no to w takim razie umowie sie do elektryka moze cos doradzi :)
Enderli
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 15:34
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Postprzez robercik » 17 sie 2013, o 09:53

wlasciwie to o co ci chodzi?
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Postprzez k-m-r1 » 17 sie 2013, o 14:23

Enderli napisał(a):wydaje mi sie ze to jest orygnalny przycisk do centralnego zamka w moim golfie tak?
zle sie wydaje

Enderli napisał(a):Dobrze mysle?
zle myślisz

Enderli napisał(a):Jesli tak to dlaczego mi nie dziala i jak zrobic zeby mi dzialal ten oryginalny kluczyc ?
zmien baterie a będzie działąło podświetlanie

Enderli napisał(a):Wie ktos moze jak to jest zrobione?
trzeba rozebrac kluczyk uwaga spreżynka w środku jest

Enderli napisał(a):O to zdjecie co znalazlem pod kierownica i bezpiecznikami w moim goferku (nie wiem co to jest za puszka ;p )
sprawdz gdzie sąpodłaczone przewody może to centralny może to alarm możę syrena możę nagłośnienie
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości