nie mozna zaadoptowac przepustnicy

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

nie mozna zaadoptowac przepustnicy

Postprzez skolar » 10 sie 2013, o 07:07

a wiec tak problem wyglada tak po resecie ecu nie moge zaadoptowac przepustnicy tzn. bylem u elektromechanika podpial pod kompa i stwierdzil ze nie mozna zaadoptowac przepustnicy i dodam ze sprawdzalem dwie przepustnice i nic. a jeszcze powiedzcie mie czy po resecie ecu z tego co wiem to samochod by powinien troche dziwnie chodzic tzn obroty falowac utrzymywac na wyrzszym poziomie itp. a u mnie tego wlasnie nie bylo normalnie tak jak przed resetem kompa zadnych zmian
skolar
Badacz tematu
 
Posty: 164
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 17:02
Lokalizacja: Wodzisław Śl

nie mozna zaadoptowac przepustnicy

 

Postprzez pablomed » 10 sie 2013, o 13:59

w tym silniku niema resetu poprzez odpięcie klem, to się tylko tyczy monowtrysków. Co do pytanie czemu to mało info dajesz, jakieś błędy wyszły? Jie wiadomo czy przepustnica lub okablowanie są uszkodzone czy mechanikowi brak umiejętności
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez skolar » 10 sie 2013, o 14:05

poprostu co sie pomieszalo otoz jest tak ze na benzynie sonda lambda podaje uboga dawke paliwa czyli stoi w miejsu przktycznie a jak sie przelaczy na gaz to juz normalnie pokazuje ale gdy mam podlaczona sonde to samochod gasnie na gazie i przeczytalem ze niby mapy benzynowe sie cos rozjechaly czy cos i najlepiej reset zrobic i na nowo ustawic gaz do tych nowych map benzynowych. no i bylem u mechanikow i od gazu i od benzyny i zaden po podlaczeniu pod kompa nie stwierdzil zadnych bledow, ale mimo to chcialem zeby sprobowal mi przepustnice zaadoptowac bo niby po odlaczeniu aku powinno by sie to robic to mi powiedziale elektro mechanik ze nie mozna zaadoptowac przez vagcom i niewie dlaczego;/
skolar
Badacz tematu
 
Posty: 164
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 17:02
Lokalizacja: Wodzisław Śl


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości