Nie gaśnie podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Nie gaśnie podświetlenie tablicy rejestracyjnej

Postprzez azi15 » 18 wrz 2013, o 19:05

Witam. Mam nietypowy problem.
W moim Golfie 3 chciałem wymienić żarówki podświetlenia, oczywiście kupiłem nowe i wsadziłem. Żarówki świecą cały czas, bez względu czy auto otwarte, zamknięte, czy światła włączone czy nie. Świecą cały czas, sprawdzałem czy może nie gasną po jakimś czasie, ale 10min raczej świecić nie powinny. Gasną tylko w jednym przypadku - po otwarciu klapy bagażnika. Co mnie zadziwiło, po wyjęciu bezpiecznika, który odpowiada za podświetlenie rejestracji i zegarów - podświetlenie nie gaśnie ani tu ani tu. Problem dotyczy tylko żarówek nad tablicą, z niczym innym nie ma problemu. Jakieś porady?
Avatar użytkownika
azi15
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 15:31
Lokalizacja: Bolesławiec/Zielona Góra

Nie gaśnie podświetlenie tablicy rejestracyjnej

 

Postprzez Zico63 » 18 wrz 2013, o 19:14

Sprawdzić wtyczkę lampki oświetlenia bagażnika (czerwono-biały i brązowo-czerwony) czy aby nie zamiast w lampce nie jest włożona w lampę tylną lewą.
Gdy to będzie O.K. - zwarcie na przewodach w przejściu do klapy lub w klapie - ale zawsze z lampką oświetlenia bagażnika (wewnątrz klapy to już tylko brązowo-czerwony).
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez azi15 » 18 wrz 2013, o 19:18

nie bardzo Cie zrozumialem, przepraszam... ale co moge powiedzieć, to swiatlo w bagazniku dziala dobrze, zapala sie po otwarciu klapy i gasnie po zamknieciu.

gdzie znajde wtyczkę lampki oświetlenia bagażnika ?
Avatar użytkownika
azi15
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 15:31
Lokalizacja: Bolesławiec/Zielona Góra


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości