Lampka od podsufitki

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Lampka od podsufitki

Postprzez bongo112 » 30 cze 2013, o 22:07

Witam... moje pytanie jest takie.. odrazu mówię że bezpieczniki wszystkie są okej.. i wgl nie działa lampka od podsufitki ani przy otwieraniu drzwi tak jak i przełącznikiem..,. Dzisiaj jeszcze puszczałem kable zasilające do wzmaka nad bezpiecznikami i dowiedziałem się że jakaś kostka jest jeszcze koło nich może przez przypadek odpiłem tą kostkę i gdzie bym mógł jej szukać w razie w??
bongo112
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 03:49
Lokalizacja: Głuchołazy

Lampka od podsufitki

 

Postprzez pablomed » 1 lip 2013, o 08:54

Wyciąg lamke podważając od prawej. Sprawdź żarówki ( w sumie przed założeniem tematu powinieneś od tego zacząć albo opisać czy sprawdziłeś). Jeśli będą dobre to we wytczce lampki musisz sprawdzić czy jest plus , masa, plus po zapłonie, masa podawana az wlącznioków drzwiowych Schematy z kolorami kabli znajdziesz na forum. Jeśli czegoś bedzie brak to dopiero szukasz wypiętych niechcący wtyczekw skrzynce bezpieczników oraz na lewo od skrzynki - jest tam punkt masowy przykręcony do blachy i część wtyczek do wiązki lampki
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez bongo112 » 1 lip 2013, o 08:58

Właśnie chodzi o to że przed tym jak przepychałem kabel z aku do wzmaka to działała normalnie, a wsiadłem dzisiaj do auta wszystko działa nagle lampka przy otwieraniu drzwi i na przycisk... przejechałem się kawałek i zaś nie działa.. może gdzieś nie styka??

[ Dodano: 2013-07-01, 21:06 ]
Witam jeszcze raz, wczoraj lampka nie działała.. ale dzisiaj rano wsiadłem do auta i nagle działa.. pojeździłem chwilę i zaś nie działa i już nie wiem co może być przyczyną tego.. tutaj pre zdjęc z bezpieczników może coś doradzicie na zdjęciach

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A ta jedna strona od pasażera działa..

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
bongo112
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 03:49
Lokalizacja: Głuchołazy


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości