Elektryczny zamek

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Elektryczny zamek

Postprzez kamil_lk » 19 sie 2013, o 15:45

Cześć.

Jako iż stałem się nowy właścicielem Golfa III chciałbym w nim zamontować centralny zamek na pilota. I teraz pytanie do was. Który polecanie z dostępnych na allegro? Ważne aby nie był zbyt drogi. Myślałem nad tym Link, ale czekam na opinie kogoś kto ma jakieś doświadczenie w tych sprawach.

Pozdrawiam, Kamil.

Edit:
Z tego co się dopiero teraz zorientowałem to link, który podałem prowadzi tylko do sterownika bez mechanizmów. Także proszę o jakieś porady do całych zestawów.
kamil_lk
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 sie 2013, o 15:33
Lokalizacja: Lubelskie

Elektryczny zamek

 

Re: Elektryczny zamek

Postprzez killah » 19 sie 2013, o 15:53

kamil_lk napisał(a):Cześć.

Jako iż stałem się nowy właścicielem Golfa III chciałbym w nim zamontować centralny zamek na pilota. I teraz pytanie do was. Który polecanie z dostępnych na allegro? Ważne aby nie był zbyt drogi. Myślałem nad tym Link, ale czekam na opinie kogoś kto ma jakieś doświadczenie w tych sprawach.

Pozdrawiam, Kamil.


Ten zamek na pewno spełni swoją rolę. W droższych modelach dostaniesz jeszcze domykanie szyb i wyjście na syrenę alarmu co by było "pik pik" przy zamykaniu/otwieraniu jak to podłączysz.

Generalnie w tych tańszych centralkach to bardziej liczy się wygląd pilota bo funke bazowe takie same :P
killah
 

Postprzez kamil_lk » 19 sie 2013, o 17:20

A co z żywotnością takich zamków? Raczej stawiam na jakość nie na wygląd.
kamil_lk
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 sie 2013, o 15:33
Lokalizacja: Lubelskie

Postprzez hellaflush » 19 sie 2013, o 17:25

Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 17 gości