ele szyby

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

ele szyby

Postprzez krzysiek1992 » 10 mar 2013, o 20:58

witam mam pytanie jak ladnie podlaczyc dokladnie chodzi mi o podlaczenie przelacznikow i silnikow bo nie mam inlstalacji ani wtyczek do silniczkow i przelacznikow zeby nie bylo wiochy ma ktos jakies pomysly
krzysiek1992
Badacz tematu
 
Posty: 284
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 20:26
Lokalizacja: ostrów wielkopolski

ele szyby

 

Re: ele szyby

Postprzez killah » 10 mar 2013, o 21:17

krzysiek1992 napisał(a):witam mam pytanie jak ladnie podlaczyc dokladnie chodzi mi o podlaczenie przelacznikow i silnikow bo nie mam inlstalacji ani wtyczek do silniczkow i przelacznikow zeby nie bylo wiochy ma ktos jakies pomysly


ja bym się nawet nie zabierał za to. El lusterka jeszcze zrozumiem ale szyby to już ciężki kawałek chleba. łącza się z centralnym zamkiem oraz z skrzynką bezpieczników.. no i wtyczka do silniczka szyb jest raczej nie do dorobienia. Szukaj a znajdziesz na allegro wiązki.
killah
 

Postprzez krzysiek1992 » 10 mar 2013, o 21:26

a jak bym zrobil tak 10cm kabelki i z jednej strony do silnika bym przylutoral a zdrugie wtyczka z gniezdem wielopinowym co ty na to
krzysiek1992
Badacz tematu
 
Posty: 284
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 20:26
Lokalizacja: ostrów wielkopolski

Postprzez pablomed » 12 mar 2013, o 01:05

krzysiek1992, schematy na forum są, oczywiście że jest to do zrobienia ale nie nas pytaj czy potrafisz zlutować kilkanaście kabli do milimetrowych styków oddalonych od siebie we wtyczce modułu po 2 mm. Masz tyle czasu? Nie lepiej poszukać wiązek na szrocie? Przynajmniej tych co idą w drzwiach, bo wiązkę centralną łączącą wtyki prawych i lewych drzwi zrobić już łatwiej to tylko 7 kabli
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości