czy to kostka ? pomoc

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

czy to kostka ? pomoc

Postprzez IntruZZ » 12 cze 2013, o 18:57

Witam Drodzy Panowie.
Odzyskałem golfa po remoncie silnika. Niestety nie jestem z tego powodu zachwycony
powód ?
Samochód potrafi delikatnie przerywać podczas jazdy , potrafi zgasnąć , po odpaleniu czasami chwilę sie dławi niskie obroty. Dowiedziałęm , się że jeszcze Lambda i krokowy do wymiany z tym sobie chwilowo dam spokój najbardziej irytuje fakt , że auta się nie da odpalić czasami.... jak?
Wchodzę do golfa wkładam kluczyć , pompka paliwa się załącza kontrolki palą ,przekręcam dalej i nic,..... nie reaguje , wyciągam kluczyk powtarzam operację i działa.... wcześniej kręcił i nie chciał zapalić. Do tego..... kierunkowskaz przedni raz działa raz nie .... brak dźwięku przypominającego o włączonych światłach mijania (przed naprawą był) i gdy jadę na światłach mijania bez włączonych halegenów potrafi się zapalić lampeczka , że jadę na halogenie...

Panowie czy takim brzydkim objawom może być winna ta cała śmieszna kostka gdzieś tam w kierownicy ??? bo ja się kompletnie nie znam na VW , do tej pory używałem innej marki
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

czy to kostka ? pomoc

 

Postprzez Kacper Zych » 20 cze 2013, o 09:48

Jak mam być szczery to jakiś partacz na prawiał ci silnik i uszkodził wiązkę pod akumulatorem :szok:
Kacper Zych
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 23:44
Lokalizacja: Prg

nie wiem co się dzieje pomocy!

Postprzez IntruZZ » 20 cze 2013, o 09:58

Drodzy użytkownicy golfa.
mam do was pytanie , bo już ja jak i mechanik rozkładamy ręce.
Silnik wyremontowany, aparat zapłonowy wymioeniony , kostka w stacyjce też czujniki itp.
Auto jednego dnia jeździ , drugiego dnia nie dochodzi prąd nigdzie , nawet do cewki zapłonowej.... co to może być ! może ktoś miał taki problem


* Tematy scaliłem.
Ostatnio edytowano 20 cze 2013, o 12:48 przez IntruZZ, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Postprzez Zico63 » 20 cze 2013, o 11:58

Kolega już o tym pisał, warto by było kontynuować wątek w tamtym temacie - wszak, to nadal ta sama usterka.
Najlepiej W CHWILI WYSTĄPIENIA usterki ruszać ostrożnie wiązką w komorze silnikowej, mając podpiętą żaróweczkę kontrolną pod zasilanie cewki zapłonowej lub by druga osoba obserwowała zegary.
Tego na odległość Koledze nikt nie ustali, tym bardziej, że "fachowiec-silnikowiec" już tam działał... :-?
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości