Centralny zamek

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Centralny zamek

Postprzez proyoke » 6 sie 2013, o 20:31

Witam! Mam problem z centralnym zamkiem spowodowany samoczynnie po przejechaniu odcinka i próbie zamknięcia bryki. xD Polega on na tym iż zamykanie i otwieranie auta z pilota do końca nie działa, zamykać i otwierać daje rade Bagażnik i wlew paliwa, lecz żadne drzwi nawet nie drgną. Kluczyk oczywiście normalnie działa. Wydaje mi się że to obwód uszkodzony, przy każdych z drzwi oczywiście słychać pstryknięcie gdyby próbowały a nie mogą. xD Jeśli to obwód to gdzie biegnie ten kabel.. Chyba wszystko wypociłem proszę o szybką klarowną odpowiedź. Dziękuję
proyoke
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 20:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Centralny zamek

 

Postprzez K7 » 6 sie 2013, o 21:36

na moje oko raczej podcisniaenia w drzwiach do sprawdzenia :-) te gietkie przewody doprowadzające powietrze do siłowników.

chyba ze ktos zmajstrował sobie w twoich drzwiach siłowniki elektryczne to juz inna sprawa ;)
K7
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez proyoke » 7 sie 2013, o 14:35

No właśnie je chcę sprawdzić do końca nie wiem którędy biegną i które miejsca sprawdzać, może jakieś otarte są. Ale to musze zajrzeć jednak to słońce nie działa mi na korzyść..
proyoke
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 20:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez K7 » 8 sie 2013, o 19:12

najlepiej i najszybciej to ściagnąc tapicerki drzwi i sprawdzic podcisnienie ktore znajdują sie ( są wpięte ) do siłownika pneumatycznego drzwi :-) Sciągnąc węzyk zamknąć otworzyc i przy tym sprawdzac czy z wężyka dmucha powietrze lub wciąga.
Jesli brak reakcji szukac po przewodach w kierunku pompki
K7
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:24
Lokalizacja: Ruda Śląska


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron