logo

Golf 3 Klub Polska
Forum miłośników VW Golf 3
 


Poprzedni temat «» Następny temat
centralny i el.szyby
Autor Wiadomość
oki-oki7 


Silnik: 1.9TD
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 12
Skąd: Giżycko
  Wysłany: 2008-08-31, 11:12   centralny i el.szyby

Witam wszystkich!!!!!Mam taki mały problem,mam golfa3 z 92roku 1.9td trzydrzwiowy i tak jak wsiadam do auta i przekręcam kluczyk to centralny zamyka mi drzwi i okna.W chwili gdy wysiadam muszę tym ,,cyckiem"otworzyć je i następnie pociągnąć za klamkę.Jak to zrobić,żeby w chwili wyłączenia zapłonu centralny otworzył mi drzwi(mowa o tych ,,cyckach"),a w momencie gdy zamykam drzwi od zewnątrz szyby zostały domknięte??????????
 
 
 
pablomed 
POMOCNIK


Silnik: Vento 2E
Pomógł: 255 razy
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 4046
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2008-08-31, 12:12   

Musisz dowiedzieć się czy jest podpięty dokładany alarm lub sterwonik centrala, i czy masz oryginalny central pneumatyczny, to samo szyby czy orginalne.
Normanie w oryginale central sam się nie powinien zamknąć po odpaleniu auta, a jeśli w trakcie jazdy zamkniesz central guzikiem w drzwiach to po wyjęciu kluczyka powinien się otworzyć.
Podejrzewam że ktoś uruchomił w dokładanym alarmie funkcję blokowania centrala po odpaleniu silnika, a podłączył go w sposób typowy - mniejsza o szczegóły. Niestety to w golfie nie zadziała i trzeba funkcję zlikwidować w alarmie, w instrukcji napisane jak.
 
 
Advertisement Reklama

Posty: 999
Skad:...





Wyświetl posty z ostatnich:   




Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  






Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Mapa Forum
deox v1.3 // Theme created by Golf 3 Klub Polska