Alarm, zablokowałem samochód

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Alarm, zablokowałem samochód

Postprzez V3nkman » 4 gru 2013, o 23:45

Witojcie, na wstępie napisze ze szukałem ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, mam mianowicie problem z autem które nie pali i nie chce sie otworzyć z centralnego zamka.

mam golfa 94, 1.9 90km, mam fabryczny alarm(bez pilota) idąc do sklepu, zobaczyłem ze maska jest niedomknięta, wiec podszedłem i ja domknąłem ręką, i zaczęło sie trąbienie, podchodzę do drzwi kierowcy, kluczyk chodzi luźno w zamku, zero reakcji, (dalej trąbi), podchodzę do drzwi pasażera, otworzyłem drzwi, otworzyłem maskę, zamknąłem , dalej nic.
zatrzasnął sie cały, po 10 min. jak sie prawe drzwi odblokowały, podniosłem maskę i odczepiłem kabelek od czujnika alarmu maski (nie wiem co mnie podkosiło) ale przestał wyć (dalej mrugał) no i caly ten czas nie działa stacyjka ani centralny (od kierowcy z prawej nie mam centralnego)


auto stoi na parkingu, próbowałem czekać itp, ale po 2h sobie odpuściłem.

jak przywrocic auto do stanu uzywalnosci ;D

ps wiem ze moze sie nie popisalem ale juz sie stalo ;) (sory za chaotyczność wypowiedzi ;))
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Alarm, zablokowałem samochód

 

Postprzez trojeczkaGT » 5 gru 2013, o 01:01

zalezy jaki masz alarm ja w swoim jednym aucie jak mi zrobil odciecie zaplonu to odszukalem komputerek od alarmu i mu odpialem zasilanie i auto pali normalnie i jezdzi ale nie ma alarmu
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez V3nkman » 5 gru 2013, o 07:28

nie mam alarmu jako alarmu tylko to co producent dal, o to Ci chodzi?

[ Dodano: 2013-12-05, 21:21 ]
Odpiolem kleme i generalnie jest wszystkook ale wkladka lewych drzwi kreci sie wmiejscu, nie mozna zamknac auta ani otworzyc jak przywrocic zamek do uzywalnosci :?: :?:
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pablomed » 6 gru 2013, o 00:04

poszukać tematów o wymianie "wiosełka", kilka złotych
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez V3nkman » 6 gru 2013, o 23:33

wiosełko za 8 zl naprawiło alarm, po prostu jak zaczął wyć to je zerwałem i nie miałem czym dezaktywować alarmu, temat do zamknięcia ;)
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości