wycena golf mk3

Jesli cos chcesz sprzedać, ale nie wiesz ile jest warte, warto zapytać :)

Moderator: Moderator

wycena golf mk3

Postprzez mikroeis » 18 kwi 2015, o 09:29

Witam, posiadam golfa mk3 1.6 101 KM AFT. Kupiony za 3000 na szybko i pochopnie, okazalo sie ze duzo jest do roboty. Teraz chcialbym go sprzedac i napisze co zostalo wymienione w ciagu 9 miesiecy odkad go mam a was poproszę o wycenę. Nowe sprzęgło, nowy czujnik halla ( 300 zł kosztował ), nowe swiece przewody kopulka, sprzegielko od rozrusznika i szczoteczki rozrusznika. Pospawane dziury pod podłogą i konserwacja nalotu kawalka rdzy na progach, wymieniona kostka stacyjki , miesiac temu kupione uzywane w bardzo dobrym stanie opony continental, ustawienie kątu aparatu , zbieznosc. Samochod nie posiada szyberdachu, ma klime ale nie dziala nigdy nic nie robilem w kierunku jej naprawienia bo mi to nie potrzebne, jest w kombi a wizualnie wyglada po prostu dobrze jak to golf. Spala 6,5 - 7,5 na trasie i nigdy wiecej niz 9,5 - 10 w miescie
mikroeis
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 15:51
Lokalizacja: Ełk

wycena golf mk3

 

Postprzez GolfiarzJR » 18 kwi 2015, o 15:59

max 4000 , bez zdjęć nie jestem w stanie ocenić co i jak , ludzie to wzrokowcy , dasz kijowe zdjęcia to nie kupią , postaraj się dobre zdjęcia zrobić wszystkiego i napisać ogłoszenie po swojemu :)
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Prośba o Wycenę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość