Witam.Mam taki problem z moim golfem 3 1.4 z gazem ,że podczas szybkiego dodania gazu silnik przerywa ,dusi sie tak jakby nie dochodziło paliwo czy cos) i strzela z tłumika.Dzieje sie to tylko na benzynie ,na gazie chodzi dobrze.Wymieniłem juz przewody WN i sprawdziłem filtr paliwa i chyba jest czysty.Czyli jak chodzi na gazie to swiece,kopułka, cewka musi byc dobra.
Prosze o pomoc .
Pozdrawiam.
Nie wiem bo ja go kupiłem pół roku temu.Ale odkręciłem ten filtr i podłączyłem go do kranu,puściłem wode pod cisnieniem no i leciała dobrze i była czysta (nie wiem czy na takiej podstawie mozna powiedziec czy on jest czysty.
Silnik: 1.4 LPG Pomógł: 18 razy Dołączył: 24 Sie 2008 Posty: 1098 Skąd: OOL / DW
Wysłany: 2012-01-16, 22:47
tak sie nie czysci filtru powiniem byc nowy wymiana tylko w gre wchodzi
może to wtryskiwacz leje paliwo zbyt bogata mieszanka powoduje złe odczytanie z sondy to amniejsza on sobie paliwo i dusi sie
ty masz na jednopunkcie ?
_________________ Bóg kocha wariatów, tylu ich stworzył
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach