Zdjecia podwozia

Filmy i zdjęcia

Moderator: Moderator

Zdjecia podwozia

Postprzez Michall » 10 kwi 2014, o 19:53

Potrzebuje zdjec podwozia (TYŁ) golf-a 3 3d GTI. Przejzalem caly internet i szczerze mowiac niczego nie znalazlem, na to wyglada ze nikt sie nie chwali swoim podwoziem..
Interesuje mnie rozmieszczenie przewodow elektrycznych pod czujniki abs,mocowania,jakie aluminiowe oslony(w gti tlumik srodkowy jest kwadratowy wiec znajduje sie stylu),gdzie jest komputer abs/eds przykrecony dokladnie,gdzie przewody wychodza,rozmieszczenie przewodow hamulcowych.
Ostatnio edytowano 11 kwi 2014, o 20:53 przez Michall, łącznie edytowano 1 raz
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Zdjecia podwozia

 

Postprzez k-m-r1 » 11 kwi 2014, o 00:05

Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Michall » 11 kwi 2014, o 09:20

mylisz sie nie jest tak samo bo ja nie mialem,stylu belki z tarczami, nie mialem absow nie mialem,takiego tlumika itp... te zdjecia nic mi nie daja chodzi mi o cale podwozie nie zdjecie belki
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd

Postprzez Pozor » 13 kwi 2014, o 18:20

zawieszenie,okablowanie,przewody są takie same jedynie syncro jest inne
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez Michall » 13 kwi 2014, o 19:25

widze ze nikt tutaj nic nie kapuje,ja nie mialem absow, nie mialem srodkowego kwadratowego tlumika itp,nie wiem gdzie musza isc dokladnie przewody,jak tlumik srodkowy jest umiejscowiony oslona aluminiowa musi byc inna itp wiec jest roznica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlatego prosze o zwykle zdjecie podwozia i to wszystko,wtedy bede widzial gdzie wychodza dokladnie przewody od komputera (ktory znajduje sie pod siedzeniami stylu),jak jest to zamocowane wszystko itp.
Michall
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 3 mar 2013, o 13:12
Lokalizacja: abcd


- - -



Powrót do Filmy i zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron