Witam,
na wiosne chciałbym przeprowadzić mały remoncik golfiny, tak profilaktycznie bo narazie nic nie stuka nie puka (odpukac ) ale jeżdże nim już 3 rok i nie było w tej kwasti nic robione. A więc myślałem żeby powymieniać takie rzeczy:
sworznie,
tuleje wahaczy,
końcówki drążków,
drążki,
osłony drążków,
łączniki stabilizatora
gumy stabilizatora
Czy nad czymś jeszcze pomyśleć?? Jakich firm wybrać poszczególne elementy żeby trochę na nich pojeździć? Szukałem tego na forum ale nie zawsze udało mi się coś znaleźć a chciałbym mieć jasność.
Ostatnio zmieniony przez shift26 2010-02-05, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
górne mocowania amortyzatorów jeszcze.
ale po co pakowac kasę skoro nic nie puka nic nie wali ,jedzie prosto itd...
zacznij robić jak coś sie zacznie dziać. po co zmieniać częsci dobre na nowe...
ale jak tak bardzo chcesz - firmy częsci jakie ja montuje to - Sachs , Lemforder, moog , TRW...
Ja mam zasadę nie ruszać póki nic się nie dzieje poważnego, szczególnie gdy części są oryginalne, bo na ogół one przetrzymają 2-3 zamienniki. choć i z tym mam złe doświadczenia
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach