Problem z Turbo

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Problem z Turbo

Postprzez x_darek » 5 lip 2008, o 13:47

Witam,
Auto to golf 1,9 GT TDI 110 koni AFN

Mam nietypowy problem, a mianowice ostatnio oddalem auto do mechanika aby zmienil sprzeglo, przy okazji mial jeszcze zamontowac mi dump valve (taki zawor do cisnienia chyba do intercoolera, efektem jest upust powietrza i fajny dzwiek psssss).Oczywiscie nie zalozyl go bo nie dal rady. Po odebraniu auta od mechanika nie bylo mocy w aucie, dodam ze sprzeglo jest ok. pomyslalem ze moze cos sie zapchalo i mu dogazuje na prostej to to przejdzie, masakra 100 i nie wiecej, wogole turbina sie nie zalaczyla, zajechalem do domu podnosze mache a tam rurka sobie wisi od n75. nie wiem co z nia zrobic i gdzie podlaczyc, ogolnie jeszcze wisiala droga rurka z lewej strony z silnikiem za ta obudowa. podlaczylem ja i turbo wrocilo, ufff. ale nadal mam wiszaca rurke od tego zaworka n75, nie wiem gdzie to mam podlaczyc
dlatego prosze o pomoc, przydalby sie schemat podlaczenia wszystkich rurek doprowadzajacych powietrze, moglby ktos dac jakies fotki jak to ma byc bo jestem zielony w tych sprawach, z gory dziekuje.
x_darek
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2007, o 12:45
Lokalizacja: Gniezno

Problem z Turbo

 

Postprzez czepi » 5 lip 2008, o 13:51

najlepiej będzie jak zrobisz fotkę tej rurki co spadła i wrzucisz tutaj... wtedy będzie wiadomo o co chodzi i z pewnością ktoś pomoże. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez x_darek » 5 lip 2008, o 15:01

wlasnie wrocilem od innego mechanika, pozamienial rurki i jest ok, a tamta o ktorej pisalem jest od klapy zamykajacej doplyw powietrza z zewnatrz, jest to od tego przycisku obok wlaczania klimatyzacji, problem z glowy na szczescie
x_darek
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 paź 2007, o 12:45
Lokalizacja: Gniezno


- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości