logo

Golf 3 Klub Polska
Forum miłośników VW Golf 3

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Paweu
2013-02-18, 00:49
Problem z Turbo
Autor Wiadomość
x_darek 
Berbeć

Silnik: 1.9 TDi
Wysłany: 2008-07-05, 13:47   Problem z Turbo

Witam,
Auto to golf 1,9 GT TDI 110 koni AFN

Mam nietypowy problem, a mianowice ostatnio oddalem auto do mechanika aby zmienil sprzeglo, przy okazji mial jeszcze zamontowac mi dump valve (taki zawor do cisnienia chyba do intercoolera, efektem jest upust powietrza i fajny dzwiek psssss).Oczywiscie nie zalozyl go bo nie dal rady. Po odebraniu auta od mechanika nie bylo mocy w aucie, dodam ze sprzeglo jest ok. pomyslalem ze moze cos sie zapchalo i mu dogazuje na prostej to to przejdzie, masakra 100 i nie wiecej, wogole turbina sie nie zalaczyla, zajechalem do domu podnosze mache a tam rurka sobie wisi od n75. nie wiem co z nia zrobic i gdzie podlaczyc, ogolnie jeszcze wisiala droga rurka z lewej strony z silnikiem za ta obudowa. podlaczylem ja i turbo wrocilo, ufff. ale nadal mam wiszaca rurke od tego zaworka n75, nie wiem gdzie to mam podlaczyc
dlatego prosze o pomoc, przydalby sie schemat podlaczenia wszystkich rurek doprowadzajacych powietrze, moglby ktos dac jakies fotki jak to ma byc bo jestem zielony w tych sprawach, z gory dziekuje.

czepi 
Gaduła
Grupa Śląska

Silnik: 2,0 ABF + Alfa 147 1,6 TS
Wysłany: 2008-07-05, 13:51   

najlepiej będzie jak zrobisz fotkę tej rurki co spadła i wrzucisz tutaj... wtedy będzie wiadomo o co chodzi i z pewnością ktoś pomoże. Pozdrawiam

x_darek 
Berbeć

Silnik: 1.9 TDi
Wysłany: 2008-07-05, 15:01   

wlasnie wrocilem od innego mechanika, pozamienial rurki i jest ok, a tamta o ktorej pisalem jest od klapy zamykajacej doplyw powietrza z zewnatrz, jest to od tego przycisku obok wlaczania klimatyzacji, problem z glowy na szczescie

Reklama

Skad:...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi