Zgasł i juz nie odpailił

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Zgasł i juz nie odpailił

Postprzez Artur 2 » 12 lis 2007, o 16:47

Na pocztaek witam wszystkich uzytkownikow marki! Jestem tu nowu, zarejestrowalem sie dzisiaj. i juz uderzam z problemem.
Mianowicie. Mam Golfa 3 1.9 TD z grudnia 93 roku. jade sobie do domu i nagle zaczynaja mi spadac obroty. bylo juz na rezerwie, wiec mu dolalem 2 litry z karnistra. ale przy samym domu (jakies 12 km dalej)nagle to samo (mial lekko pod gorke). obroty skakaja i nagle gasnie mi auto. bylo pozno wiec poszedlem do domu. nastepnego dnia juz nie zapalil. dolalem mu 5 litrow ropy i nic. rozrusznik kreci,ale mi nie odpala. wie ktos co to moze byc? dziekuje z gory za wszystkie sugestie. Pozdrawiam!

[ Dodano: 2007-11-13, 09:29 ]
siema! juz sobie poradzilem. okazalo sie, ze go zapowietrzylem. Nigdy wczesniej nie mialem diesla, ale teraz juz bede pamietal. A odpowietrzylem go przez wtryski. Pozdro!
Artur 2
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lis 2007, o 16:31
Lokalizacja: Poznań

Zgasł i juz nie odpailił

 

Postprzez sipset » 15 lis 2007, o 02:29

Tak jak napisales, na przyszlosc nie dopuszczaj do braku paliwa. Jak odpowietrzyles wtryski? Poluzowales wszystkie lekko i zakreciles silnikiem? Da sie tez bez odpowietrzanie w ten sposob odpalic jak masz dobry aku. Pokrec chwile.... poczekaj potem z 2 minuty znowu pokrec i po czasie powinien odpalic.
pozdro

JESLI KTOS POMOGL DODAJ PUNKCIKA
Avatar użytkownika
sipset
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 01:17
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Artur 2 » 15 lis 2007, o 13:15

Poluzowalem 2 ftryski i zakrecil. :)) I kamien spadl mi z serca. :)) A aku i tak kupilem, bo ten co byl w aucie, to padaka!! Pozdro!
Artur 2
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lis 2007, o 16:31
Lokalizacja: Poznań


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości