troche głośno w aucie

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

troche głośno w aucie

Postprzez Arturro » 30 sty 2008, o 11:30

Witam, przy ruszaniu słychać jakby cos stukało- nie wiem może to wina poduszek (jeśli tak to da rade wymienic je samemu-proszę o jakis opis). czytałem też na forum, że jak się podłoży kawałek gąbki pod obudowe filtra powietrza to pomaga, troche podłożyłem i troszke się ciszej zrobiło- może więcej jej dołożyć. Ps. jaki jest koszt poduszek (patrzyłem na stronę inter-cars i zgłupiałem można kupić ok 100zł, ale widziałem tam także takie jakby wkłady (wygląda jak odbuj do malucha i kosztuje ok. 10 zł). Pozdrawiam i dziekuje za wszystkie podpowiedzi.
Arturro
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 08:37
Lokalizacja: Zaborów k. Błonia

troche głośno w aucie

 

Postprzez opolanin » 1 lut 2008, o 01:05

gabke mozesz dolozyc a jesli chodzi o czesci zamienne ktore proponuje inter cars to sa to marnej jakosci za dobra poduszke zaplacisz nawet 250zl,
opolanin
 

Postprzez Arturro » 1 lut 2008, o 10:21

A może to wcale nie poduszki (obejżałem je i nie widac tej "mazi"), ani obudowa od filtra powietrza, może to rura od tłumika. może wieszaki juz sie zużyły i dlatego tak głosno przy ruszaniu (dodam ze te "stuk" jest tylko na wolnych obrotach potem jak wchodzi na wyższe to robi sie cicho). Może wystarczy poprawić tłumik??????
Arturro
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 08:37
Lokalizacja: Zaborów k. Błonia

Postprzez opolanin » 1 lut 2008, o 10:26

sprobuj i napisz czy pomoglo
opolanin
 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości