TDI-nie jedzie!!!

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

TDI-nie jedzie!!!

Postprzez MARCO » 12 sty 2008, o 17:21

Witam!!!
Mam malutki problemik z moim a właściwie z ojca TDI. To znaczy nie ma mocy. 140km/h to max.
Wogule nie przyspiesza tak jak powinien wrażenie jak bym go miał na hamulcu ręcznym. Jest jeszcze coś takiego jak go trzymam na 4 biegu ok 120km/h to ma coś takiego jak by coś odcinało mu paliwo po prostu dalej nie ciągnie. Nie wiem co jest. Pomocy!!! :-(
Avatar użytkownika
MARCO
Czytacz
 
Posty: 46
Dołączył(a): 10 lip 2007, o 22:11
Lokalizacja: DOLNYSLASK

TDI-nie jedzie!!!

 

Re: TDI-nie jedzie!!!

Postprzez piwko*! » 13 sty 2008, o 14:08

witam kolego a wymieniałeś kiedyś filtr powietrza i paliwa w swoim golfiku
piwko*!
Czytacz
 
Posty: 87
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 22:41
Lokalizacja: wlkp

Postprzez MARCO » 13 sty 2008, o 18:49

Tak filtry sa powymieniane. Wogule wszystko jest powymieniane(paski,rolki,itp...).
Avatar użytkownika
MARCO
Czytacz
 
Posty: 46
Dołączył(a): 10 lip 2007, o 22:11
Lokalizacja: DOLNYSLASK

Postprzez CINKERS » 14 sty 2008, o 16:33

witam ja tez mialem takie cos jak opisujesz jedz na kompa byc moze elektromagnetyczny zawór regulacji doladowania z tym ze ta usterka wyszla przy jezdzie z podlaczonym kompem na trojmiejskiej obowdnicy trza cisnac na maksa auto z reszta gosciu z ktorym bedziesz jezdzil w odpowiednim czasie pwoie ci kiedy gaz do dechy a kiedy nie. Byc moze to jest to jesli tak to ta czesc kosztuje w granicach od 140 do 180 zł zalezy gdzie kupisz w serwisie boscha wiadomo 180zl w sklepie motoryzacyjnym na zamowienie 140zł
p.s

jak juz bys ewentualnie jechal kupic koniecznie po badaniu kompem poprosic zeby ci podali numer fabryczny tej czesci i z takim tez numerem jedz do sklepu

pozdro
Avatar użytkownika
CINKERS
Czytacz
 
Posty: 144
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 09:20
Lokalizacja: gdynia

Postprzez mirekp » 14 sty 2008, o 22:50

Witajcie
Ja dzisiaj właśnie zmieniłem ten zaworek. Na kompie nie wyszło nic, bo zgaga się zawiesza tylko raz, a po resecie działa ok. Chłopaki prócz tego przerczyścili mi grzybek podciśnienia. Na razie bangla, ale sama usterka trudna jest do zlokalizowana. Kosztowało mnie to wszystko 300 zł (100 diagnostyka + 150 zaworek + 50 obsługa).
Marco, jak to Ci się dzieje, to zatrzymujesz samochód i go wyłaczasz? Czy po takim zabiegu jedzie równo?
mirekp
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 sie 2007, o 19:55
Lokalizacja: grójec


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości