TD przerywa

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

TD przerywa

Postprzez marcin6622 » 19 gru 2008, o 14:12

witam mianowicie w moim golfie 3 TD ,rano odpalam go zawsze na przyspieszaczu jak troche pochodzi wdusze przyspieszacz i silnik delikatnie przerywa co pare sekund poteem jak sie rozgrzeje w drodze to czasem staje i slucham i objawy ustepuja wiecie co to moze byc? zauwazylem tez ze dojade do miasta i zostawie auto na jakis czas i po odpaleniu jak juz wcisne przyspieszacz auto znowu przerywa a przeciez nie wystygl przez ten czas.
marcin6622
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 14:56
Lokalizacja: rytel

TD przerywa

 

Postprzez leopard » 19 gru 2008, o 21:54

któraś ze swiec nie grzeje lub grzeje dużo słabiej od pozostałych / opóźniony kąt wtrysku ...
Avatar użytkownika
leopard
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez marcin6622 » 19 gru 2008, o 22:14

swiece mam wymienione wszystkie , dwie byly spalone , poza tym przy spalonych swiecach przerywa na przsysieszaczu nawet, zaraz po odpaleniu ale po chwili jest ok, a u mn jest tak jak pisalem ,to myslisz ze pozostaje kat wtrysku co?
marcin6622
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 14:56
Lokalizacja: rytel

Postprzez morsdicti » 19 gru 2008, o 23:49

A pali dobrze ? jak by to był kąt wtrysku to byś miał problemy, żeby to zapalić i by Ci dużo palił .... przepustnica, filtr paliwa, zapowietrzony układ paliwa - ja mam zapowietrzony i mi przerywa czasami jak przyspieszam ale to wina tego ze mam nieszczelna pompę :) no i oczywiście sama pompa paliwa :) przyczyn może być masa .... cieżko na forum zdiagnozować - oby to nie była pompa, a to że masz wymienione świece nie znaczy, że one dobrze grzeją ... jedź sprawdź do mechanika, rano nie masz wrażenia że pali na 3 cylindry ..... ? ja miałem i to jednak była wina nowej świecy .... o zgrozo i to dobrego producenta .... :/
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez marcin6622 » 20 gru 2008, o 14:45

rano pali super i wogole,swiece sa dobre na stowe,palil na dwa cylindry ale to bylo przed wymiana swiec i dlatego je zmienilem, a to przerywanie jest nawet na cieplym tak jak pisalem ,wiec swiece wykluczam,powietrza w werzach tez nie widac,przerywa jak wdusze przyspieszacz gdy jescze jest dobrze niedogrzany i obroty tez sa jakby nizsze ,dopiero jak sie w drodze rozgrzeje to sa ok i nie przerywa, dziwne jest tez to ze przejade sie troche i jak sie zagrzeje to nie przerywa ale zostawie go na godz ,odpalam i on przerywa.
marcin6622
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lis 2008, o 14:56
Lokalizacja: rytel


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości