Szarpanie

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Szarpanie

Postprzez Szymon » 14 gru 2007, o 15:57

Witam!
Czasem mój golfik potrafi szarn?? dosy? mocno. Zauwa?y?em, ?e w w??yku paliwa jest powietrze. Niedawno wymienia?em filtr paliwa. Czy kto? móg?by mi powiedzie? jak odpowietrza si? filtr?? Bo s?ysza?em, ?e trzeba odpowietrzy?. Podobno mo?e to by? równie? w??yk w zbiorniku, czy to prawda?? Mo?e kto? móg?by mi pomóc. Zaznacz?, ?e by?em na kompie i wszystko jest ok. Ponadto nie szarpie nim ci?gle. Zdarza si? to rzadko na wysokich obrotach, podczas przyspieszania...

Pozdrawiam
Szymon
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 08:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szarpanie

 

Postprzez Bryckas » 14 gru 2007, o 20:42

Ju? o tym pisa?em...
Przy wymianie filtra paliwa musia?e? z niego odczepi? i wyj?? plastikowy ??cznik w?zyka powrotnego, prawda? Ten ??cznik wchodzi do filtra i powinien tam by? oring uszczelniaj?cy. Je?eli nie ma to postaraj si? to miejsce jako? uszczelni?, tzn, za?ó? pasuj?cy oring, albo delikatnie uszczelnij silikonem lub po prostu dobrze w?ó? ten plastyk do filtra i za?ó? t? zawleczk?. Powinno pomóc. Pozdrawiam
Bryckas
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lis 2007, o 20:17
Lokalizacja: Elbląg/Wałbrzych

Postprzez Szymon » 14 gru 2007, o 21:54

Dzi?ki za rad?!
jak Tylko b?d? mia? troszk? czasu to zaraz to sprawdz?. Mo?e nawet jutro.

Pozdrawiam
Szymon
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 08:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 14 gru 2007, o 22:35

jesli chcesz odpowietrzyc to najpierw zlokalizuj gdzie dostaje sie powietrze a potem kilka razy pokrec rozrusznikiem i gotowe ale mysle ze w twoim przypadku jesli autko pali to wystarczy usunac lewe powietrze i wszystko bedzie w porzadku, pozdro
opolanin
 

Postprzez Szymon » 16 gru 2007, o 00:23

Dzi?ki za porad?!
Teraz tylko musz? zlokalizowa? gdzie bierze to lewe powietrze i naprawi? usterk?. jak ju? to zrobi? na pewno napisz? co to bylo

Pozdrawiam
Szymon
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 08:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 16 gru 2007, o 13:16

jasne jak zrobisz daj znac, pozdro
opolanin
 

Postprzez Szymon » 24 sty 2008, o 18:16

Wybaczcie, że po takiej przerwie piszę ale jakiś czas po prostu nie miałem możliwości napisać. Po dociśnięciu tego dokładnym założeniu tego plastiku na filtrze paliwa i założeniu zawleczki przestał szarpać.... Dzięki za radę
Szymon
Czytacz
 
Posty: 62
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 08:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez opolanin » 24 sty 2008, o 19:27

nie ma za co po to jestesmy na forum i ciesze sie ze tu znalazles pomoc lub jakakolwiek podpowiedz, pozdrawiam
opolanin
 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości