Problemy z podciśnieniami w TDI AFN

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Problemy z podciśnieniami w TDI AFN

Postprzez kandrzej190 » 17 mar 2009, o 18:50

Witam Koledzy!! Mam pytanie/ prośbę. Niedawno kupiłem sobie golfa 1.9TDI 110PS AFN 99r. Był dość mocno uderzony z przodu,ale mam swój warsztat i naprawiłem go po kosztach, Normalnie nie opłacałoby się go naprawiać, ale autko ma przejechane 85tys.km!! Wiem, że niektórzy by się uśmiali na te dane, ale z opierając się na doświadczeniu własnym, stwierdzam,że tak jest. Mam pytanie,bo ostatnio poskładałem go już do kupy i mam problem z silnikiem, a konkretnie z podciśnieniami sterującymi turbiną.(podczas rozbierania nie oznaczyłem sobie kolejności i nie wiem gdzie który podłączyć) efektem tego jest to, że silnik się nie wkręca na obroty, a powyżej 2,5 tys obrotów zaczyna nim szarpać a tyłu jest siwa zadyma. Elektronik który podpinał go, stwierdził, że jest za duże ciśnienie w tych małych wężykach.Innych błędów nie było w komputerze Ma ktoś może dostęp do schematów tych podciśnień? Bo myślę, że to tylko o to chodzi?! Mógłby mi ktoś pomóc? Jestem na tym forum nowy, ale mam nadzieje,że znajdę Tu przyjacielską radę i pomoc :)
kandrzej190
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2009, o 16:53
Lokalizacja: Łańcut

Problemy z podciśnieniami w TDI AFN

 

Postprzez leopard » 18 mar 2009, o 02:23

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
leopard
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 18 maja 2008, o 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kandrzej190 » 18 mar 2009, o 21:26

Dzięki Kolego za tak szybką pomoc! Mam nadzieje, że to tylko te podciśnienia.Dam znać jak wyglądają efekty. pozdrawiam
kandrzej190
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2009, o 16:53
Lokalizacja: Łańcut


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości