Pompa wtryskowa

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Pompa wtryskowa

Postprzez Fabian_7 » 25 lut 2008, o 00:33

Witam.
czy ktos mógłby mi powiedzieć ile bede miał spokoju po uszczelnieniu pompy wtryskowej ?
Fabian_7
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 01:46
Lokalizacja: Będzin

Pompa wtryskowa

 

Postprzez wazki21 » 25 lut 2008, o 09:30

Mi ciekło paliwo z pompy od strony rozrządu.Gdzieś przy jakiejs śrubce. Zmieniłem podkładke i zalepiłem silikonem ale niestety na niedługo pomogło. Po jakims miesiącu moze dwóch znowu zaczęło ciec.Jezdziłem tak z ponad rok czasu. Ostatnio dałem do znajomego mechanika i mam spokój. Powiedział ze pompa do wymiany ale jak człowiek chce to potrafi...znalazł pompe inna tez na wymarciu i z dwóch złozył jedną. Teraz mam świety spokój i pali mi niecałe 6L a palił ponad 7L. Kwota naprawy około 50zł moze ponad troche. Wiec jak masz znajomego mechanika podjedz niech ją obejrzy. Z używana z lewego zródła tez moze byc róznie...kumpel kupił na allegro i po miesiącu padła. Wiec zainwestuj w swoja przynajmniej wiesz co masz!!
wazki21
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 15:08
Lokalizacja: OPOLSKIE

Postprzez Fabian_7 » 25 lut 2008, o 19:39

mam nadzieje że to uszczelnienie mi wytrzyma z rok chociaż
Fabian_7
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 01:46
Lokalizacja: Będzin

Postprzez darkker » 27 lut 2008, o 02:18

Ja kupiłem swojego Vw-eja w listopadzie uszczelniłem pompe (Koszt koło 50zł) i mam spokój. Uszczelke podgłowice pompy( mam elektroniczną) włozył mi miedzianą i stwierdził że problem mam z głowy. w sumie narazie nie narzekam :-D
darkker
Badacz tematu
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:04
Lokalizacja: Inowrocław

Postprzez opolanin » 27 lut 2008, o 10:49

Fabian_7, zalezy kto ci to robil, mysle ze spoko wytrzyma, mnie tez czeka remoncik pompy ale krzycza 600zl za kapitalke
opolanin
 

Postprzez buuuzek » 27 lut 2008, o 14:08

a ja mam zapasowa... mialwm okazje naprawde tanio kupic pompe do 1,9D prosto z serwisu BOSCHA, po przegladzie. wlasnie na niej smigam i ja testuje, a swoja zdemontowalem (sprawna) w celu przetestowania nowo zakupionej :D miodzio.... jak juz kupowac to tylko z porzadnej firmy a nie ze szrotu :D
buuuzek
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 00:29
Lokalizacja: Żagań


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości