Pompa wody zapytanie o pomoc

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Pompa wody zapytanie o pomoc

Postprzez Sebastian_golf » 6 cze 2009, o 16:10

Witam wszystkich. Mam taki problem z pompy wody patrzac od dolu samochodu jest taki rowek kwadratowy i z niego cieknie mi woda. Moje pytanie jest takie czy ten wyciek bedzie sie powiekszal? Musze jechac w trase w poniedzialek i nie wiem czy dam rade. Wody moge dolewac, ale moze ktos mial taki problem kiedys i wie jak on postepuje. Moj silnik to tdi afn. Z gory dzieki za rady
Sebastian_golf
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Pompa wody zapytanie o pomoc

 

Postprzez pablomed » 6 cze 2009, o 17:24

zmienia się pompę po prostu. Jak simering już nie trzyma to tam się leje po to jest ten otwór. Możesz jechać tylko dolewaj w porę. I nie przepełniaj zbiorniczka, lej do kreski. Nalanie powyżej kreski zmniejsza poduszkę powietrzną w zbiorniczku nad poziomem płynu, co po rozgrzaniu powoduje że wyższe ciśnienia są w układzie i wyciek postępuje szybciej z początku
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

re pompa

Postprzez Sebastian_golf » 6 cze 2009, o 17:48

Mi chodzi o to ze musze jechacaz okolo 2 tys km tylko ze po polsce. Mechanik moze to zrobic dopiero w piatek... i dlatego pytam czy ten simering sie nie rozleci i czy ona moze stanąć "kołkiem"? Jakiej firmy wsadzic pąpe?
Sebastian_golf
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SotoM » 6 cze 2009, o 18:22

wymień ta pompę - nie ryzykuj... 1 z 2gim ci powie jedź a jak się rozkraczysz to kto zapłaci za holowanie...kazdy mądry...
wymienić pompę- to 3 godziny roboty dla mechanika który jest myslacy i do tego nie bedzie zrywał rozrzadu jak wiekszośc ludzi...pompa (głowna część 120zł a cała kompletna niecałe 200zł) robota też max 200.a jak stanieszto holowanie bedzie bardziej słone jak bys miał 500km laweta wieżć auto do domu.a w najblizszym miasteczku jako obcego to cie skroja jak za zborze i ty to zapłacisz bo nie masz wyboru bo bedziesz chciał jechac dlaej....pomysl nad tym
pompa SKF , HEPU,FEBI BILSTEIN, RUVILLE,
ja zazwyczaj klientom pakuje SKF , HEPU,RUVILLE. moim zdaniem to sa najlepsze wytwory
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron