olej w układzie wpsomagania

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

olej w układzie wpsomagania

Postprzez samuraj2973 » 22 sty 2008, o 20:40

Witam serdecznie,

mam pewien problem- niestety do mojego samochodu niechcący dotkneła się narzeczona( czyzby zemsta?), i wlała mi olej zamiast do zbiornika oleju to do zbiornika oleju układu kierowniczego.Jest jakiś sposób by to wszystko spuścić w diabły i czy można zrobić to samemu czy konieczna jest wizyta u mechanika? Dzięki za jakąkolwiek podpowiedz
samuraj2973
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 20:27
Lokalizacja: warszawa

olej w układzie wpsomagania

 

Postprzez opolanin » 22 sty 2008, o 21:02

odkrec wezyki od pompy wspomagania i niech zleci plyn, mozesz tesz poruszac kolami na wylaczonym silniku, wlej nowy plyn i dodpowietrz uklad skrecajac na maxa w prawo lewo prawo i bedzie dobrze a jezdziles autem po wlaniu oleju to wspomagania????
opolanin
 

Postprzez mietek » 22 sty 2008, o 21:11

ja tak mysle ze wlac zawiele to ona niemogla wlac tam a tocowlala jest poprostu w odstoiniku odprowac ten olej z gory poprostu ile sie da uzupelnij braki i bedzie dobrze te troszke to sie rozcieczy z tamtym i bedzie git
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez opolanin » 22 sty 2008, o 21:13

proponowalbym wymiane plynu
opolanin
 

Postprzez samuraj2973 » 22 sty 2008, o 23:47

dzięki , też mi się wydaje ze za wiele nie wlała. Jeśli chodzi o jazde to nie jeżdziłęm nim od tamtej pory. Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi , mam nadzieje ,że wszytsko będzie git. pozdrawiam
samuraj2973
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 20:27
Lokalizacja: warszawa

Postprzez opolanin » 23 sty 2008, o 16:28

bedzie git nic sie nie stanie
opolanin
 


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości