Golf III 1.9 Diesel Problem

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Golf III 1.9 Diesel Problem

Postprzez Sebo » 16 lut 2008, o 22:59

Witam

Wiec moj problem tkwi w silniku 1.9D Gdy rano odpalam samochod ,samochod zachowuje sie tak jakby nie dochodzilo mu paliwo szarpie, przerywa ale nie gaśnie.Wlanczam mu tak zwane reczne ssanie bo owe posiadam i ustaje to po okolo 10 sek.Puzniej kiedy samochod jest rozgrzany pali jak w bajce.Kiedy podownie postoji pare godzin sytuacja sie powtarza ale nie jest taka jak postoji cala noc.Wymienilem filtr paliwa bo ktos mi zasugerowal ze to moze byc jego wina,nie pomoglo.W rurkach jest ropa i nie ma baniek powietrza wiec to chyba nie jest zapowietrzenie ukladu.Co to moze byc ? Pozdrawiam
Sebo
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2008, o 22:51
Lokalizacja: Kraków

Golf III 1.9 Diesel Problem

 

Postprzez Zico63 » 17 lut 2008, o 00:59

Czy dobrze rozumiem: palisz bez "ssania" i dopiero jak nie idzie to go wyciągasz?. Gdy zimny - zawsze wyciąga się ssanie.
Mój TDI, zapraszam w wolnej chwilce, przy: :kawa: moj-golf/vw-golf-1-9-tdi-specjal-zico-s-t12384.html
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez scols11 » 17 lut 2008, o 07:42

Odrzu zaciagaj ssanie przed zapalaniem!!!! Jesli szarpie jak postoi pare godz to jest tylko jedna przyczyna!!!- koncowki wtryskow trzeba wymienic -koszt od 30zl do 50 zl za jedna zalezy od firmy!! potrzebujesz cztery!!
scols11
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 15:11
Lokalizacja: Jasło

Postprzez Arturro » 18 lut 2008, o 10:40

Ja miałem podobny objaw nawet przy wyciągniętym ssaniu (dusił sie i na poczatku bardzo nierówno chodził). Jeśli znasz jakiekoś PORZĄDNEGO pompiarza to udaj sie do niego i niech PORZĄDNIE ustawi Ci kąt wtrysku (ja zapłaciłem 60 zł). U mnie to pomogło ;-)
Arturro
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 lip 2007, o 08:37
Lokalizacja: Zaborów k. Błonia


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości