Dziwne zachowanie silnika...

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Dziwne zachowanie silnika...

Postprzez kfiatek19 » 16 sty 2008, o 23:18

Mam dziwny problem z silnikiem :-? , mam golfa 3 diesla ’94, 90 KM, przy obrotach około 1800-2200 strasznie szarpie i dopiero po wyjściu na wyższe obroty się uspokaja. Pytałem kilku mechaników lecz żaden nie umiał mi odpowiedzieć co to może być. Diagnoza elektroniczna nie wykazała żadnych błędów, sugerowano mi jedynie sprawdzenie i regulacje wtrysków lecz jest to już większa inwestycja dlatego chciałbym sprawdzić czy to na pewno to. Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z takim problemem? :niepewny:
kfiatek19
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 15:26
Lokalizacja: Wrocław

Dziwne zachowanie silnika...

 

Postprzez Groch367 » 17 sty 2008, o 11:47

kolego to wyglada na nastawnik :-| odlacz predkościomierz od skrzyni (taki mała wtyczke) i sprawdz czy przestalo szarpac jak przestanie to znaczy ze nastawnik, a jesli nie to szukaj przyczyny
lewe powietrze w ukladzie filtr paliwa itp mi też lekko szarpalo i wiem ze to nastawnik teraz zabrudzil sie bardziej bo czasem nie rowno chodzi na biegu jałowym, zbieram kase ;-) na małe czyszczenie bo sam nie pcham rąk :cry:
WSZYSCY MAJĄ GOLFA MAM I JA
Avatar użytkownika
Groch367
Badacz tematu
 
Posty: 301
Dołączył(a): 21 wrz 2007, o 21:14
Lokalizacja: Paczków/Wrocław

Postprzez kfiatek19 » 17 sty 2008, o 21:28

dobra, mam link działa normalnie, trzeba zjechać na sam duł strony tam jest link "free", załącza sie kolejna, odlicza czas, czeka sie jakąś minute potem wyświetla sie okno gdzie wpisuje się wyświetlające litery potem klikamy "dowland", i instrukcja sie ściąga. :-D

[ Dodano: 2008-01-26, 20:07 ]
Dzięki wszystkim formowniczą!!! Dzisiaj przeczyściłem nastawnik i wszystkie objawy przeszły i do tego jak by mocy dostał, jeszcze raz dzięki
kfiatek19
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 15:26
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości