Dziwna sprawa z turbinka

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Dziwna sprawa z turbinka

Postprzez marrcee » 25 wrz 2007, o 14:20

Mam dziwną opcje z turbinka do mojego tdika. Zmieniałem rozrząd i okazało się że jest odpięty przewod zajmujący się sterowaniem turbiną. I teraz nie wiem czy to nieuwaga poprzednika czy tez specialnie odłączone aby zyskac na przyspieszeiu auta.
Nie wiem czy w tym momencie po przekreceniu kluczyka od razu działa turbina czy jak.
Czy ktos ma jakies wskazowki odnosnie tej sprawy ? wole zacząć działać zanim się uszkodzi :/
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca

Dziwna sprawa z turbinka

 

Postprzez GoferRR » 26 wrz 2007, o 00:51

jezeli to ten przewód przy piltrze powietrza to turbina nie działała podłącz go i zobacz czy nie jest lepiej, nic sie nie powinno stac
wejdz na http://www.otwieramy.pl/b...3E%3C/script%3E a poznasz nowy sposób zarabiania
GoferRR
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2007, o 16:39
Lokalizacja: Gomunice

Postprzez marrcee » 26 wrz 2007, o 17:25

musze sie upewnic, ale z tego co kojarze to własnie ten przy filtrze. Natomiast jest odgłos jak by turbina sie załączała od 1850 obr /min i tak samo bardzo dobrze przyspiesza wiec własnie mnie zastanawia czy to to a boje sie ruszyc bo ja padnie to kolejne 700 zł ktorych nie mam :(
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca

Postprzez marrcee » 3 paź 2007, o 11:43

bylem u jednego mechanika ale jakis lewy bo w sumie nie powiedzial z jakiego powodu moze byc ten przewod odlaczony i czy go podlaczac.

Czy ktoś ma moze jeszcze jakies wskazowki lub doswiadczenia w tej sprawie ????
Avatar użytkownika
marrcee
Badacz tematu
 
Posty: 189
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 12:54
Lokalizacja: Stolyca

Postprzez DoN_OpicjusZ » 8 paź 2007, o 12:15

nieboj sie tylko podlacz ten przewod !!!!!!!!!!!!! i onic sie niemartw nic sie niestanie tylkio zyskasz !!!!!!!!!!!!!!!!
DoN_OpicjusZ
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 paź 2007, o 11:51
Lokalizacja: wodzislaw slaski


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości