Dieselll Fallluje Nie nastawnik Nie pompa ;/

Wszystkie informacje o silnikach diesla.

Moderator: Moderator

Dieselll Fallluje Nie nastawnik Nie pompa ;/

Postprzez Trzod@ » 30 paź 2014, o 19:49

Witam
Mam juz dosc szukania na wlasna reke oraz grzebania pod maska. Mam problem z falowaniem i szarpaniem na 1 i 2 biegu kiedy puszczam go na wolnych obrotach powienien sie toczyc jak kazdy diesel wysokoprezny a niestety u mnie w momencie puszczania sprzegla silnik zaczyna falowac oraz szarpac buda. opadaja mi juz rece, wymieniony zostal na samym poczatku nastawnik problem nie ustapil, nastepnie wymienilem pompe wraz z nastawnikiem problem rowniez nie sustapil, wiec pomyslalem o wtryskach niestety sa przelozone i wtryski i problem nie ustepuje. poza tymi wymianami przejrzalem wszystkie przewody podcisnieniowe i cisnieniowe i wszystko ok. posprawdzane przewody wysokiego napiecia, masa, wszystkie kostki od pompy od swiec zarowych wszystko ok. Ludzie prosze moze wy mi cos doradzicie.
Z gory wielkie dzieki czekam na szybka odpowiedz.
Trzod@
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 paź 2014, o 22:07
Lokalizacja: Elblag

Dieselll Fallluje Nie nastawnik Nie pompa ;/

 

Postprzez krzyś » 30 paź 2014, o 19:54

Podłącz vaga zobacz czy komp widzi prędkość pojazdu.
Vag diagnostyka,czyszczenie nastawników, uszczelnianie pomp wtryskowych Vp37, naprawa skrzyń biegów. Wszelkie info PW..
Avatar użytkownika
krzyś
Members
 
Posty: 888
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 18:58
Lokalizacja: Krosino
Rocznik: 1996
Silnik: 1.9 TDI 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Trzod@ » 30 paź 2014, o 20:30

Tego nie sprawdzalem ale odpinalem kostke od czujnika i zero reakcji

[ Dodano: 2014-11-09, 19:00 ]
no niestety to nie czujnik predkosci podstawilem od innego sprawnego i niestety nie ma roznicy ;/ jest tu ktos kto moze wiedziec o co chodzi???
Trzod@
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 paź 2014, o 22:07
Lokalizacja: Elblag


- - -



Powrót do Silniki diesla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości