Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Postprzez ER77 » 17 mar 2015, o 22:34

Taka sytuacja...

Obrazek

Zapewne wielu forumowiczów kojarzy gościa od tej zacnej trójeczki.
Tak,tak to mister Danny vel Karol J. z Wielkopolski. Otóż zamówiłem u tego gościa na OLX HBM-y. Przedstawiłem się że z forum,bla,bla,bla żeby gość czuł się komfortowo podczas życiowej transakcji.
Wszystko telefonicznie uzgodnione, że pobranie itp itd, mailem przesłałem adres do przesyłki i czekam na numer listu przewozowego i kto będzie kurierem,bo tak to ustaliliśmy................................
......................................................................czekam.............................czekam.............................................................................................czekam dalej i nic ani lamp,ani żadnych namiarów na kuriera,nic zero kontaktu...............czekam..........................tutaj dzwonię do gościa co jest grane ,ale nie odbiera, napisałem maila z zapytaniem,efekt taki sam jak przy tel........no więc czekam nadal bo co innego mi pozostało...........................................................................................................czekam cierpliwie nadal
.............no i tutaj mnie poniosło i w niewybrednych słowach podsumowałem typa w mailu :-x
na co o DZIWO hehe danny raczył odpisać. I pisze w te słowa, że HBM-y wysłał, że kurna to ,kurna tamto, że wcale nie jest parówą ani oszustem, a po za tym to mogłem kasę przelać na konto, a nie jakieś przesyłki pobraniowe :] No to ja maila zwrotnego z podsumowaniem podsumowania mister karola jot. i jego działań,czyli że właśnie dzięki takim oszustom jak on strach słać kasę na konto :]

W efekcie zamiast HBM-ów dostałem wiadomość że on jednak tych lamp nie wysłał bo poczuł się źle traktowany(? :-o :wstyd: :-o ?) przez kupującego,że wcale nie musi mnie informować co do losów transakcji, i tym podobne bzdury.No tu mi szczęka opadła...po raz który? Sam już nie wiem hehe

Za parę dni te same HBM-y były wystawione za nieco większą kwotę, dzisiaj znów sprawdziłem i wiszą nadal ale za pierwotną. Tak więc gość albo spodziewał się ugrać więcej na tych lampionach
( 20 zł :lol: ),albo sprzedaje je po raz enty.... po wpłacie na konto... Tak czy inaczej pozostał niesmak sytuacyjny, a jak pokazuje życie nawet osobistości forumowe,znane z rewelacyjnych wyników tjuningowych nie zawsze są ludzmi uczciwymi i poważnymi.

Jak by ktoś potrzebował ,,moich" HBM-ów, niech próbuje hehe:
http://olx.pl/oferta/lampy-golf-3-hella ... ede374117e

P.S Dla celów literackich wygładziłem nieco treść i formę korespondencji,bo wiem że admini czuwają nad pięknem wypowiedzi na tym forum a czerwony pasek możesz już dostać za kurcze pióro, lub motylą nogę ;-) :lol:
P.S 2 karolu jot. vel danny. Gdybyś nadal miał kłopoty z pamięcią co i jak toczyło się w przedmiotowej sprawie ,służę zarchiwizowaną korespondencją od początku do końca tej żenady w twoim wykonaniu. Szkoda że nie mogę opublikować tych treści w oryginale bo ....a może i dobrze bo kompromitacja karla jot była by jeszcze większa...
P.S 3 Do tej pory kojarzyłeś mi się jako Danny przez duże De, czyli twórca jednego z najlepszych moim zdaniem projektów na ty forum, po tej akcji jesteś .....zresztą nieważne THE END
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

 

Postprzez Pro100 » 17 mar 2015, o 23:30

ER swojego czasu "nolan22" jeden wielki krętacz podszywał się pod auta ludzi ze świata tuningowego w tym Danego sprzedając fanty z aut (jak zauważyłeś aby przelać kase na konto - w końcu to forumowy funfel). Być może i w tym przypadku to właśnie on?
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez BartheZz_3 » 17 mar 2015, o 23:38

Pro100 napisał(a):ER swojego czasu "nolan22" jeden wielki krętacz podszywał się pod auta ludzi ze świata tuningowego w tym Danego sprzedając fanty z aut (jak zauważyłeś aby przelać kase na konto - w końcu to forumowy funfel). Być może i w tym przypadku to właśnie on?

nolan - GTI - jest chyba za głupi żeby oszukiwać na dwa konta :P Dlaczego za głupi? Bo kiedyś oszukiwał, teraz oszukuje (jako GTI na olx) i łatwo to sprawdzić bo nie zmienił numeru telefonu :D Podaje cały czas taki sam :D
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez ER77 » 17 mar 2015, o 23:52

Pro100 napisał(a):ER swojego czasu "nolan22" ...


Kolego Pro100, też bym wolał żeby tak było bo z nolanem było chociaż śmiesznie, tutaj na 100% herr danny vel karol jot zniszczył we frajerskim i szczeniackim stylu, mir twórcy świetnie i z polotem wykonanego egzemplarza prezentowanego na G3. No cóż ,życie...Sam bym się nie spodziewał :wstyd:
Avatar użytkownika
ER77
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:58
Lokalizacja: SYNCRO GT

Postprzez Grzesiek2507 » 21 mar 2015, o 00:36

Panowie musze trochen aprostowac sytuacje, bo namieszaliscie. Dannego akurat znam osobiscie, Nolan-a znaja wszyscy praktycznie :hyhy: Danny to osobistosc z Wlocławka, ktora od podstaw tworzyla golfa z fotek ERa. Nolan potem z wielkimi bolami odkupil od niego projekt, ale z tego co mi wiadomo juz dawno go pchnal dalej. Takze Danny w tym momencie jest niewinny. ;-) ER raczej tego nie poczyta bo juz go nie ma tu (za co???), ale Dannego niech nie obwinia, bo to nie jego sprawka. Sam teraz lata Volvo i ma niewiele wspolnego z vw. Nolan wszystkemu winien, a auto z fotek odkupil tylko.
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez hanawald » 21 mar 2015, o 06:41

Grzesiek2507 napisał(a):Panowie musze trochen aprostowac sytuacje, bo namieszaliscie. Dannego akurat znam osobiscie, Nolan-a znaja wszyscy praktycznie :hyhy: Danny to osobistosc z Wlocławka, ktora od podstaw tworzyla golfa z fotek ERa. Nolan potem z wielkimi bolami odkupil od niego projekt, ale z tego co mi wiadomo juz dawno go pchnal dalej. Takze Danny w tym momencie jest niewinny. ;-) ER raczej tego nie poczyta bo juz go nie ma tu (za co???), ale Dannego niech nie obwinia, bo to nie jego sprawka. Sam teraz lata Volvo i ma niewiele wspolnego z vw. Nolan wszystkemu winien, a auto z fotek odkupil tylko.
podpisuje sie pod tym
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez taksiarka » 26 mar 2015, o 11:47

Masakra ale akcja :D lepiej wysyłać za pobraniem
taksiarka
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 11:44
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość