Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Postprzez prezesik » 12 gru 2013, o 01:32

Jeżeli kwota wyłudzenia przekroczyła 250 PLN to już nie wykroczenie a przestępstwo.

Zapodaj temat na Policję, a na pewno się do niego zgłoszą :)

Art. 286 KK.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

 

Postprzez Karol B. » 12 gru 2013, o 21:25

prezesik25 napisał(a):Zapodaj temat na Policję, a na pewno się do niego zgłoszą


Dokładnie, ja tak z innym delikwentem zrobiłem i miał już rozprawę w sądzie :super:

No chyba że się dogadać da...
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez chomik » 12 gru 2013, o 22:09

muchomorek165 napisał(a):
Pro100 raczej nie, chyba że źle kojarze (ten od MK3 z r32 pod maską)?


Chyba faktycznie przekręciłem nicki. Ale bardzo podobny był.

kolego .... jak nie masz pewności to nie wypisuj głupot ... tak się bezpodstawnie oczernia ludzi.
a na forum Vento piszesz :
"Wysłany: Wczoraj 22:05
http://www.golf3.pl/topic...,255.htm#517054

Czy to ten sam Nolan22 co u Nas? "
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Pro100 » 12 gru 2013, o 22:34

Dokładnie prosił bym o sprostowanie Twojej wypowiedzi skoro nie jesteś pewien to nie oczerniaj bo wychodzę teraz na złodzieja i oszusta...

Powiedz lepiej na jakich innych forach nawypisywałeś nolan22 - Pro100, bo nie chciał bym się spotkać z banem albo innymi nieprzyjemnościami.

Poza tym skoro twierdzisz, że to ten sam nick trzeba było napisać pw pod nick Pro100 - wydaje mi się że nie wiedział bym o co chodzi...
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez muchomorek165 » 12 gru 2013, o 23:48

tak nolan22 tu i u Nas to ten sam.

Pro100,

Powiedz lepiej na jakich innych forach nawypisywałeś nolan22 - Pro100, bo nie chciał bym się spotkać z banem albo innymi nieprzyjemnościami.

Poza tym skoro twierdzisz, że to ten sam nick trzeba było napisać pw pod nick Pro100 - wydaje mi się że nie wiedział bym o co chodzi...


Tylko tu. Sory bo u Nas miał nick pro1000 bardzo podobny i to mnie zmyliło.

I ciągle zakładał nowe konta. Gościu był bardzo bezczelny, sprzedawał jedną rzecz kilka razy, brał kasę i nie wysyłał towaru.
muchomorek165
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 17:04
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Pro100 » 13 gru 2013, o 00:44

Cwaniaczek... pisałem u was na forum że to oszust, że u nas kilka osób oszukał, ale zostałem zbyty ba nawet mój post został usunięty ;) nagrabil sobie chlopaczek już chyba u kilkunastu jak nie kilkudziesięciu osób.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez muchomorek165 » 13 gru 2013, o 11:11

Zakładał konta podobne do kont innych użytkowników i łatwo było sie pomylić. Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę. Niestety trzeba pamiętać że jak kogoś nie znamy to lepiej zamawiać za pobraniem. Choć i to nie zawsze jest pewne, ja dostałem rozrusznik w paczce miał być sprawny a okazało sie zupełnie coś innego. Miłego dnia.
muchomorek165
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 17:04
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez przemo87 » 17 lut 2014, o 18:37

uwaga na tego człowieka z Kołobrzegu bo od dawna wystawia graty których nie posiada i naciąga ludzi... wystawia też czasem na forum
http://tablica.pl/oferta/galka-gti-jahr ... 7953e1bfbb
Avatar użytkownika
przemo87
Badacz tematu
 
Posty: 158
Dołączył(a): 3 maja 2011, o 12:37
Lokalizacja: Radom-Wielogóra

! ! ! OSZUST NA ALLEGRO ! ! !

Postprzez KonMan » 12 sie 2014, o 15:43

Proszę o admina forum żeby to wystawił na główną stronę.

Założyłem ostatnio temat o lampy ANGEL EYES
http://www.golf3.pl/topics4/lampy-angel ... t69714.htm

Chciałem je oddać tak jak radziliście ale jak zadzwoniłem to aż się zdziwiłem !!!

Chodzi o ten produkt:
http://allegro.pl/vw-golf-iii-mk3-lampy ... 66982.html

A mianowicie o tę stronę:
http://www.cts100.pl/

Zadzwoniłem do niego i mówie co i jak. Wyśmiał mnie, powyzywał od niepoczytalnych i mówił ze nic nie przyjmie. Mówię mu że jest napisane że 10 dni na oddanie a on że napisać to każdy może. Potem mówię o gwarancji on mówi że gwarancji i tak nie przyjmie bo tak naprawde to gwarancji nie ma.
Wyśmiał mnie bo powiedział ze chcę oddać używane lampy a ja mu powiedziałem że jak miałem je sprawdzić to on nic nie odp... Potem zaczął mi opowiadać bajkę o pralce że jakbym kupił i zrobił pranie a ona by nie wyprała to też bym nie mógł oddać bo ją użyłem :D

On ze mną rozmawiał jak z kolegą przed solówką... Kur** takiego chama to ja nie widziałem jeszcze nigdy... Ja pier*** co za idioci w tym kraju...

Przepraszam za słownictwo ale inaczej tego się nie da powiedzieć...

3. Używanie wulgaryzmów oraz stosowanie skrótów wulgaryzmów i oszukiwanie cenzora będą karane warnem.
Gesiu_15



[center]
! ! ! LUDZIE UWAŻAJCIE NA TEGO DEBILA I TĄ FIRMĘ ! ! ![/center]
Ostatnio edytowano 12 sie 2014, o 15:56 przez KonMan, łącznie edytowano 2 razy
KonMan
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 12:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez BartheZz_3 » 14 sie 2014, o 07:22

No to przeczytaj sobie KonMan:
Podstawa prawna reklamacji to USTAWA z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.)
Najważniejsze przepisy:

Art. 4. 1. Sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową; w przypadku stwierdzenia niezgodności przed upływem sześciu miesięcy od wydania towaru domniemywa się, że istniała ona w chwili wydania.
2. W przypadku indywidualnego uzgadniania właściwości towaru konsumpcyjnego domniemywa się, że jest on zgodny z umową, jeżeli odpowiada podanemu przez sprzedawcę opisowi lub ma cechy okazanej kupującemu próbki albo wzoru, a także gdy nadaje się do celu określonego przez kupującego przy zawarciu umowy, chyba że sprzedawca zgłosił zastrzeżenia co do takiego przeznaczenia towaru.
3. W przypadkach nieobjętych ust. 2 domniemywa się, że towar konsumpcyjny jest zgodny z umową, jeżeli nadaje się do celu, do jakiego tego rodzaju towar jest zwykle używany, oraz gdy jego właściwości odpowiadają właściwościom cechującym towar tego rodzaju. Takie samo domniemanie przyjmuje się, gdy towar odpowiada oczekiwaniom dotyczącym towaru tego rodzaju, opartym na składanych publicznie zapewnieniach sprzedawcy, producenta lub jego przedstawiciela; w szczególności uwzględnia się zapewnienia, wyrażone w oznakowaniu towaru lub reklamie, odnoszące się do właściwości towaru, w tym także terminu, w jakim towar ma je zachować.
4. Na równi z zapewnieniem producenta traktuje się zapewnienie osoby, która wprowadza towar konsumpcyjny do obrotu krajowego w zakresie działalności swojego przedsiębiorstwa, oraz osoby, która podaje się za producenta przez umieszczenie na towarze swojej nazwy, znaku towarowego lub innego oznaczenia odróżniającego.


Art. 8. 1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.
3. Jeżeli sprzedawca, który otrzymał od kupującego żądanie określone w ust. 1, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione.
4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia.
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

UWAGA OSZUST!!!

Postprzez sebek1993 » 23 wrz 2014, o 19:40

WITAM,
CHCIAŁBYM PRZESTRZEC FORUMOWICZÓW PRZED OSZUSTEM Z TEGO FORUM, KUPIŁ ODE MNIE SPRĘŻYNY SPORTOWE DO GOLFA. PRZYJECHAŁ ODEBRAĆ SPRĘŻYNY ALE BRAKOWAŁO MU NIE DUŻEJ KWOTY I OBIECAŁ ŻE RESZTĘ KASY PRZEŚLE NA KONTO PO 10 WRZEŚNIA BO TERAZ NIE MIAŁ, NIESTETY PO TEJ DACIE KONTAKT Z NIM SIĘ URWAŁ, NIE ODPOWIADA NA MAILA, WIADOMOŚCI NA FB, PW NA FORUM, WIĘC CHCĘ WAS OSTRZEC PRZED NIM.
MAM NADZIEJĘ ŻE NIC NIE UDA CI SIĘ SPRZEDAĆ.
MOWA TUTAJ O sylweq93


nie wiem czy w dobrym miejscu temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Przeniosłem do odpowieniego działu :)
Gesiu_15


Nie piszemy postów używając Caps Locka.
palio
Ostatnio edytowano 23 wrz 2014, o 20:16 przez sebek1993, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
sebek1993
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 10:14
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Postprzez Byku21 » 31 paź 2014, o 12:27

Carlotora,uwaga na Niego,bo znajomy zakupił licznik poprzez allegro z wplata na konto,nie przez payu i do tej pory nie ma licznika,nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile,a na allegro jest dzień w dzień.

I tutaj Jego temat

http://www.golf3.pl/topics35/silnik-19- ... t70802.htm
Byku21
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 00:41
Lokalizacja: S-ko

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość