SoCZEWKI??

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez Paweł87 » 17 wrz 2008, o 18:25

Jak masz lampy nieszczelne to Ci zawsze za parują a to co niektórzy nazywają parą na lampie to jest poświata od soczewki a jak masz dobre xenony to Ci dziurek nie wypalą dlaczego w nowych autach klosze są z tworzywa a nie szklane ??
Avatar użytkownika
Paweł87
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:27
Lokalizacja: Szczecin

 

Postprzez marcinkoz2910 » 17 wrz 2008, o 20:04

Paweł87, dobrze mowisz
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez CezarC-4 » 18 wrz 2008, o 00:04

Czym się różnią maxi xenon od well done, albo hid ? To nazwy produktu czy może rodzaj? Z tego co wiem to wyróżnia się barwę świecenia i rodzaj żarówki.Większość oferowanych zestawów to chińskie podróbki robione pod jakąś firmę. Żeby kupić orginalny zestaw xenon vw to trzeba wydać w ... kasy, i też może spalić się żarówka wciągu miesiąca.Kupywać należy od gości co montują xenony, wtedy jest gwarancja.
Avatar użytkownika
CezarC-4
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 11:38
Lokalizacja: Brok

Postprzez DrSzpila » 18 wrz 2008, o 10:23

marcinkoz2910 napisał(a):Paweł87, dobrze mowisz
raczej nie, mi juz wypaliło dziurkę. soczewka skupia swiatło w jednym punkcie więc jest mozliwość
Czym się różnią maxi xenon od well done, albo hid ? To nazwy produktu czy może rodzaj? Z tego co wiem to wyróżnia się barwę świecenia i rodzaj żarówki.Większość oferowanych zestawów to chińskie podróbki robione pod jakąś firmę. Żeby kupić orginalny zestaw xenon vw to trzeba wydać w ... kasy, i też może spalić się żarówka wciągu miesiąca.Kupywać należy od gości co montują xenony, wtedy jest gwarancja.
Ale to zalezy od klasy i od producenta.
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez Ww » 19 wrz 2008, o 10:53

http://www.forumsamochodowe.pl/viewtopic.php?t=5852
Powyzej troche o oszustach,a link na dole moze szerzej objasni niewtajemniczonym co to znaczy po prostu HID?
http://www.torch.pl/www/artykuly/podsta ... hid_3.html
i jeszcze np.tu:
http://www.e-hid.eu/xenony.html
Ww
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 13:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez okman » 20 wrz 2008, o 21:10

witam wszystkich ja mam lampy depo z licencja fk i szkoda gadac, w nocy na soczewkach kicha totalna byla, kupilem hida i jest oki, ale jakbym wiedzial ze tak swieca to nie kupilbym tylko lampy hella lub in-pro polecam wtedy jedziesz w standardzie...
Avatar użytkownika
okman
Czytacz
 
Posty: 52
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 22:52
Lokalizacja: sandomierz

Postprzez DrSzpila » 20 wrz 2008, o 21:48

okman napisał(a):witam wszystkich ja mam lampy depo z licencja fk i szkoda gadac, w nocy na soczewkach kicha totalna byla, kupilem hida i jest oki, ale jakbym wiedzial ze tak swieca to nie kupilbym tylko lampy hella lub in-pro polecam wtedy jedziesz w standardzie...
Zalezy jakie masz, ja w nocy przy halogenach nie mam zadnej kichy.
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron