stickersbomb

Volkswagen Golf 3 style - German Style, Cult Style, Rost Style, Rat Style i inne...

Moderator: Moderator

Postprzez martom23 » 10 lut 2013, o 03:51

PrzemkoXVI napisał(a):Panowie, czy wy nie widzicie, że przez kilka lat wyrobiły się jakieś cholerne stereotypy odnośnie tuningowania samochodu? "Jak nie masz gleby i dobrego koła to nara - nie będę więcej pisał" - właśnie tak postrzegam teorie niektórych użytkowników. Koledzy, każdy auto robi w/g własnego uznania i w/g własnego pomysłu. My możemy jedynie wygłosić własną opinię na temat, czy się to nam podoba, czy nie, ale jak czytam takie teksty "WYWAL TE NAKLEJKI BO TYLKO SZPECĄ!" to aż mnie ponosi w tym momencie...

___________________________________________________________________________________

Co prawda nie jest to typowy StickersBomb, ale pierwszą część (1 z 2) wlep na przyszły sezon mam już u siebie. Drugą zamówię od Przema z OdjazdoweNaklejki. Mi osobiście robienie takich wzorków na szybach bardzo odpowiada. Tak więc wiecie o czym mi nie pisać jak je przykleję. :-P

Obrazek


Każdy zrobi jak uważa nikt nikogo nie zmusza aby ich nie naklejał każdy ma samochód w garażu i może zrobić co mu się podoba niekoniecznie według stereotypu lub forum to jest twój samochód nie zapominaj tobie ma się podobać i twój styl ma odzwierciedlać
Avatar użytkownika
martom23
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 23:42
Lokalizacja: Białystok

 

Postprzez golf 1.4 » 29 mar 2013, o 00:20

Ciekawe jak seryjne fele wyglądają jak się tak "odpicuje" :super:
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez RuLLeZ » 4 kwi 2013, o 14:41

Posiada ktoś foty srebrnego Varianta ze stickersbomb. Bo przymierzam się do obklejania mojego golfa i nie mam pomysłu gdzie można to nakleić żeby fajnie to wyglądało. Myślałem żeby okleić lusterka, klapkę paliwa, prawy przedni błotnik (oczywiście nie cały) i ramki rejestracji. Może wy macie jakieś fajne pomysły? ;-)
JEŚĆ MOŻNA WSZYSTKO, SPAĆ MOŻNA WSZĘDZIE ALE JEŹDZIĆ TO TYLKO VW!

Ex Variant 1.9 TD AAZ : http://www.golf3.pl/topics2/wysluzony-v ... t38583.htm
New Variant 1.9 TDI: http://www.golf3.pl/topics2/golf-iii-va ... htm#383008
Avatar użytkownika
RuLLeZ
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 21:34
Lokalizacja: Pyrzyce [ZPY]

Postprzez Broda6666 » 4 kwi 2013, o 14:45

RuLLeZ napisał(a):Posiada ktoś foty srebrnego Varianta ze stickersbomb. Bo przymierzam się do obklejania mojego golfa i nie mam pomysłu gdzie można to nakleić żeby fajnie to wyglądało. Myślałem żeby okleić lusterka, klapkę paliwa, prawy przedni błotnik (oczywiście nie cały) i ramki rejestracji. Może wy macie jakieś fajne pomysły? ;-)


ja mam taki zebys sobie darowal a napewno bedzie 100X lepiej niz z naklejkami :-)
Avatar użytkownika
Broda6666
Badacz tematu
 
Posty: 310
Dołączył(a): 14 cze 2008, o 01:15
Lokalizacja: Lublin

Postprzez BartheZz_3 » 4 kwi 2013, o 16:53

Broda6666 napisał(a):
RuLLeZ napisał(a):Posiada ktoś foty srebrnego Varianta ze stickersbomb. Bo przymierzam się do obklejania mojego golfa i nie mam pomysłu gdzie można to nakleić żeby fajnie to wyglądało. Myślałem żeby okleić lusterka, klapkę paliwa, prawy przedni błotnik (oczywiście nie cały) i ramki rejestracji. Może wy macie jakieś fajne pomysły? ;-)


ja mam taki zebys sobie darowal a napewno bedzie 100X lepiej niz z naklejkami :-)

Jesli okleic w ten sposob jak napisales to sie podpisuje pod kolega Broda rekami nogami i czyms jeszcze :P bo to sa takie najbzdetniejsze rzeczy ktore mozna okleic... i nijak wyglada to na aucie bo do niczego nie pasuje...
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Broda6666 » 4 kwi 2013, o 16:59

jak dla mnie wogole naklejki to pomylka i sa passe...
Avatar użytkownika
Broda6666
Badacz tematu
 
Posty: 310
Dołączył(a): 14 cze 2008, o 01:15
Lokalizacja: Lublin

Postprzez RuLLeZ » 4 kwi 2013, o 21:18

Koledzy myślałem jeszcze o obklejeniu takich małych elementów. Troszkę w środku jakieś plastiki, może coś pod maską na osłonie silnika np. Napis TDI, lusterka zewnętrzne i może wewnętrzne, ramki tablic itp. :-D
I mam jeszcze jedno pytanie. Chcę sobie nakleić na hokej naklejkę FuckAirRide ale nie wiem czy będzie się trzymać bo hokej jest taki chropowaty i nie wiem czy to jest sens. ;-)
JEŚĆ MOŻNA WSZYSTKO, SPAĆ MOŻNA WSZĘDZIE ALE JEŹDZIĆ TO TYLKO VW!

Ex Variant 1.9 TD AAZ : http://www.golf3.pl/topics2/wysluzony-v ... t38583.htm
New Variant 1.9 TDI: http://www.golf3.pl/topics2/golf-iii-va ... htm#383008
Avatar użytkownika
RuLLeZ
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 21:34
Lokalizacja: Pyrzyce [ZPY]

Postprzez swatu » 4 kwi 2013, o 21:19

a ja miałem mam i bede miał wlepki na szybach oczywiscie związane jak najbardziej z vw ,a nie made in japan i :cenzura: mnie to co inni mówią ,co z tego ze jest gleba ,dobra felga jak cała reszta jest w opłakanym stanie ,nie licza sie tylko te 2-3 elementy ale całe auto.
Brac i kleic :)
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 4 kwi 2013, o 21:26

RuLLeZ napisał(a):Koledzy myślałem jeszcze o obklejeniu takich małych elementów. Troszkę w środku jakieś plastiki, może coś pod maską na osłonie silnika np. Napis TDI, lusterka zewnętrzne i może wewnętrzne, ramki tablic itp.


Powtarzałem już tu tutaj to wielokrotnie... Jeden konkretny element ... A nie takie pierdółki typu lusterko a tu może jeszcze listwa... Słabo to wygląda.

RuLLeZ napisał(a):Chcę sobie nakleić na hokej naklejkę FuckAirRide ale nie wiem czy będzie się trzymać bo hokej jest taki chropowaty i nie wiem czy to jest sens.


A jakież to Pan ma tam obniżenie żeby tak hejtować na poduszkowce ?
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez RuLLeZ » 4 kwi 2013, o 21:33

Jak na razie seria :wstyd: Ale trwają poszukiwania jakiegoś kitu używanego w dobrym stanie. A zawsze mi się to podobało :-D Wiem, wiem że będą pisać że gleby nie ma ale już niebawem będzie. Tak myślę na przód -60 tył -40 w Variantach podoba mi się jak tył jest trochę wyżej. Dla niektórych to nie gleba ale mi tyle w zupełności wystarczy, bo drogi u nas nie są najlepsze :-D
JEŚĆ MOŻNA WSZYSTKO, SPAĆ MOŻNA WSZĘDZIE ALE JEŹDZIĆ TO TYLKO VW!

Ex Variant 1.9 TD AAZ : http://www.golf3.pl/topics2/wysluzony-v ... t38583.htm
New Variant 1.9 TDI: http://www.golf3.pl/topics2/golf-iii-va ... htm#383008
Avatar użytkownika
RuLLeZ
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 21:34
Lokalizacja: Pyrzyce [ZPY]

Postprzez Broda6666 » 4 kwi 2013, o 22:25

no to zamiast zaczac jakies mody zeby cos bylo widac i wstydu nie robic zaczynaja on nasrania naklejek... :wstyd:
Avatar użytkownika
Broda6666
Badacz tematu
 
Posty: 310
Dołączył(a): 14 cze 2008, o 01:15
Lokalizacja: Lublin

Postprzez BartheZz_3 » 5 kwi 2013, o 00:23

swatu tez mam wlepy zwiazane z VW albo moimi upodobaniami... ale stickerbomb to co inne :P
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Style

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron