bład 00516 włącznik biegu jałowego f60

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

bład 00516 włącznik biegu jałowego f60

Postprzez Maajki » 23 lut 2017, o 01:07

Witam. Temat wałkowany już spory czas, ale mimo poszukiwań nic mi to nie dało.. Kasowanie błędu nic nie daje pojawia się cały czas
Więc tak

Obroty podczas odpalania wskakują do 2 tysięcy później spadają, ale do czasu po jakimś czasie np. stoję przed pasami a one skaczą jak głupie czasami auto potrafi zdechnąć.. Podłączyłem pod kompa pokazał się ten błąd doczytałem się gdzieś że wyczyszczenie przepustnicy pomoże, ale nic to nie dało gdzieś indziej że to silniczek krokowy, ale z tego co wiem w tej przepustnicy co mam nie da się wymienić krokowca bo jest razem z przepustnicą.. Znajomy mi powiedział że to wina że przepustnica się nie domyka że coś z tym do zamykania jest nie tak.. Powiem tak przepustnica wymieniana prawie 2 lata temu niby gwarancje jeszcze ma miesiąc, ale gdy pojechałem do tego mechanika co wymienił mi powiedział że gwarancja już po takim czasie nie obejmuje i weź z takim się kłóć.. Jakieś pomysły ? Może da się jednak samego krokowca naprawić czy jakiś inny pomysł żeby nie wydawać znowu tyle kasy na jedną cześć.. Pacjent 1.6 75 kucy
Maajki
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:42
Lokalizacja: Polska

bład 00516 włącznik biegu jałowego f60

 


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości