2.0 8v ADY - PB problem LPG doskonale -pomoże Ktos?

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

2.0 8v ADY - PB problem LPG doskonale -pomoże Ktos?

Postprzez MartinGti » 9 maja 2016, o 17:24

Witajcie obywatele :roll: Pompa paliwa wymieniona , filtr paliwa wymieniony ,pompe słychać , iskra jest, przewody dobre, świece nowe , rozrusznik kręci dobrze . Efekt ? na pb odpalić nie mogę,próbuje załapać lecz odmawia posłuszeństwa. Na Lpg odpala od razu . Ciśnienie sprawdził mechanik i jest dobre na każdym cylindrze.Podpiął przy mnie komputer i błedów poza czujnikiem temperatury nie wykazał nic wiecej.Po przełączeniu z lpg na pb bez dodawania mocniej gazu auto jedzie bo jedzie ,obroty trzyma równo lecz główny mój problem do którego nawiązuję to szarpanie podczas jazdy na pb gdy sie dodaje gaz no i w ost. czasie to odpalanie na pb.Nie wiem czy dobrze kieruje,lecz obstawiałbym listwe wtryskową, auto gł. jeździło na gazie i podejrzewam że to wtryski mają winę szarpania(zaśniedziałe?) . Jeżeli ktoś ma jakieś wskazówki to słucham ja Was , gdyby nie działająca instalacja gazowa auto by stało już ok. 4 miesiąc .prosiłbym o wyrozumiałość odnośnie mechaniki , wiedzy co gdzie jest gdyż ucze sie auta .
p.s czujnik temperatury gdzie dokładnie się znajduje ?

Z góry dzięki wielkie i liczę,ze znajdzie sie osoba,która problem ten zna doskonale :)
Avatar użytkownika
MartinGti
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 14:19
Lokalizacja: Piła
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 8v
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

2.0 8v ADY - PB problem LPG doskonale -pomoże Ktos?

 

Re: 2.0 8v ADY - PB problem LPG doskonale -pomoże Ktos?

Postprzez MartinGti » 26 cze 2016, o 11:28

Witam. Admina proszę o zamknięcie tematu.. Wszelkie operacje zakończone powodzeniem.Juz na PB chodzi ładnie.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
MartinGti
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 14:19
Lokalizacja: Piła
Rocznik: 1995
Silnik: 2.0 8v
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości