Zamek centralny z pilota - pytanie! Proszę o pomoc

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez łukasz1983 » 13 lip 2014, o 12:28

Slawko napisał(a):Biały z żółto/czerwonym w pompce
to masz źle,biały powinien być podpięty albo do szarego,albo do zielonego w pompce,do którego dojdziesz metodą prób i błędów,bo na twoim schemacie nie widzę,który to otwarcie,a który zamknięcie.
Slawko napisał(a):Biało/czarny z biało/czarnym w pompce.
To też masz źle,a tak na marginesie w pompce nie ma kabla koloru biało czarnego (to jest kabel do lewego kierunku).
Biało czarny ze sterownika ma być podpiety do szarego,albo do zielonego w pompce,do którego dojdziesz metodą prób i błędów,bo na twoim schemacie nie widzę,który to otwarcie,a który zamknięcie.
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez Slawko » 13 lip 2014, o 12:59

łukasz1983, normalnie wstyd mi za siebie. Wojowałem wczoraj do 3 w nocy i nawet nie ruszyłem tych kabli bo nie widziałem na nich napięcia.. teraz 3 minuty i wszystko działa - dziękuje Ci mój mistrzu. :mrgreen:
Slawko
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:11
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez łukasz1983 » 13 lip 2014, o 13:01

Slawko, Nie ma za co.Szerokości.
Avatar użytkownika
łukasz1983
Members
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 16:40
Lokalizacja: RKR
Rocznik: 1993
Silnik: 1.6 ABU 1.8 Z18XE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Slawko » 13 lip 2014, o 16:49

Ponownie ja, podłączyłem wszystko niby działa ale jak zamknę auto to po jakiejś chwili zaczynają migać awaryjne :zdziwko:
Jakiś pomysł co to może być? Do kierunków wpiąłem się w lampie lewej i prawej.
Slawko
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:11
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez pablomed » 13 lip 2014, o 17:06

podpiąłeś dobrze różowy do lampki bagażnika? No i coś beznadziejny ten schemat lub instrukcja - piszą o syrenie a gdzie ona na schemacie - masz ją?
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez adams » 13 lip 2014, o 17:08

z tego co mi sie wydaje to Ty masz alarm a nie zwykly sterownik na pilota, wiec wyglada to troche tak jakby Ci sie alarm zazbrajał. Masz syrene podpieta do tego sterownika ? O syrene pytam z ciekawosci, bo jesli nie masz to pewnie by wyla po podlaczeniu. Co do samego podlaczenia, jesli sie nie myl;e i jest to alarm to gdzies masz podpiete wyzwolenie (plusem czy minusem nie mam pojecia) i alarm sie uruchamia. Ale to takie wiesz ... moje luzne przemyslenia.
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Slawko » 2 sie 2014, o 11:39

Witam ponownie, nadal problem z centralnym.

podłączyłem wszystko niby działa ale jak zamknę auto to po jakiejś chwili zaczynają migać awaryjne


Czy problemem może być to, że czujniki otwarcia drzwi nie działają? I jakiś pomysł dlaczego mogą nie działać (wątpię żeby wszystkie 5 zepsuło się na raz)? Nie świeci ani kontrolka od otwartych drzwi ani nie pali się lampka.
Slawko
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2014, o 11:11
Lokalizacja: Zgorzelec

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości