Podłączenie c. zamka

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Podłączenie c. zamka

Postprzez uzbek » 10 lis 2011, o 17:03

Witam.

Centralka zamka to Carprotect BX20

Od razu do sedna:

Jak podłączyć kierunki jak montuję centralkę przy pompce w bagażniku, jeżeli do lamp to jak dostać się do ich kostek w Variancie?
Do jakich kabli przy pompce podłączyć jakie z centralki żeby to działało jak trzeba?

Powiedzieli że dorzucą instrukcję montażu do golfa ale jak zwykle tylko wkurzyć się można :-x

Z góry dzięki za pomoc, załączam schematy, używałem opcji szukaj i google, nie mogłem znaleźć schematu kostki pompki:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2011-11-10, 16:49 ]
Ok, po przeszukaniu wielu źródeł, przejrzeniu dokładnie instrukcji i wypytaniu specjalisty mam już rozwiązanie, proszę o ew. poprawienie mojego toku myślenia:

Biały kabel z centralki (+ zamknij) połączyć z szarym kablem z pompki (+ close)
Biało czarny kabel z centralki (+ otwórz) połączyć z zielonym kablem z pompki (+ open)
Kabel brązowy rozgałęzić na 2, i przez diody prostownicze (min 3A, ja mam 10A) połączyć z plusami kierunkowskazów lamp tylnych.
Czerwono czarny kabel podać do (-) siłownika otwierania klapy bagażnika. (to już mój prywatny wymysł, chcę bagażnik otwierany z pilota).

Proszę o potwierdzenie lub sprostowanie i o odpowiedź na jeszcze 2 pytania:
Jak dobrać się do kostek lamp tylnych?
Jak podać na siłownik otwierania klapy +? (skąd go wziąć)?

Ma ktoś może czytelny schemat kostki pompki centralnego (jaki kabel za co odpowiada)?
Avatar użytkownika
uzbek
Badacz tematu
 
Posty: 353
Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 10:40
Lokalizacja: ZMY Barlinek / FG

Podłączenie c. zamka

 

Postprzez thomasg » 11 lis 2011, o 11:42

uzbek, Czerwono czarny kabel podać do (-) siłownika otwierania klapy bagażnika. (to już mój prywatny wymysł, chcę bagażnik otwierany z pilota).


tym kablem możesz zasterować przekażnik o ile to jest ten na schemacie oznaczony jako bagażnik (-) , na siłowniku masa jest stała ( dajesz stałą) a tylko + ( open) jest podawany z przekażnika

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

jeden z tematów
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335


- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości