Środki czyszczące

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza.

Moderator: Moderator

Środki czyszczące

Postprzez Nosens » 7 sie 2014, o 11:49

Znacie Panowie jakieś dobre środki tak, bym mógł wypucować środek? Chodzi mi o patenty takie, jak środki, które pozwolą mi wyczyścić np, syf zebrany od guzika służącego do podnoszenia i opuszczania szyb, specyfiku, który pozwoli mi takie szczeliny głośników wyczyścić, oraz czegoś do sufitu, mam tam jedną plamkę i chce się jej pozbyć a przy okazji wyczyścić cały sufit :) ostatnio całą sobotę czyściłem elementy plastikowe, takie jak uchwyty rączek, plastiki, elementy przy otwieraniu bagaznika, i ogólnie wszystko, trochę cierpliwości i już samochód młodszy, ale że jestem szczegółowy to chce dokładniej to wszystko wyczyścić, no ale takie głośniki, czy guziki to prawdziwa zmora z tym brudem ;]
Nosens
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 07:57
Lokalizacja: Kraków

Środki czyszczące

 

Postprzez klaudek669 » 7 sie 2014, o 20:48

k2 płyn do usuwania owadów nuta anti-insect. To nie żart. psikasz plastiki tym, później szmata i wszystko czyste w mgnieniu oka. Na podsufitkę i upaprane fotele tez to polecam. Wszystko super schodzi, nie ma żadnych przebarwień po tym nawet jak zaschnie.

Stosuje to już w kilku samochodach i efekt jest naprawdę mega :mrgreen:

Polecam wypróbować, napewno się nie zawiedziesz.
Avatar użytkownika
klaudek669
Badacz tematu
 
Posty: 320
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 00:12
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez BialyUst » 7 sie 2014, o 22:32

szczoteczka do zebów i lecisz z guzikami :) nawet sama woda
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez Nosens » 8 sie 2014, o 08:05

Z szczoteczką do zębów to dobry patent!:) A co do produktów K2 to przeglądnąłem stronę ii muszę powiedzieć, że mają fajny wybór z tanimi ofertami ;) Można zakupić całą "kosmetyczkę" do golfika, heh ;d
Nosens
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 07:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez vojtek50 » 29 mar 2015, o 23:12

K2 to klasa sama w sobie jeśli chodzi o kosmetyki samochodowe. Sam używam wielu produktów do pielęgnacji, w tym do kokpitu, szyb czy tapicerki. Szczególnie lubię spray do nabłyszczania plastików od K2 :)
vojtek50
Badacz tematu
 
Posty: 237
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 19:50
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Auto Detailing

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość